FARMALL C 75 DÖNERLİ 4 LÜ 12 İNÇ

arkadaşlar bugün en sonunda dönerli pulluğu denedim gerçekten çok şaşırdım ne kaldırmada bi sıkıntı yaşadım nede sürümde çevirirkende çok hızlı .kaldırmada sorun yaşarmıyım diye merak ediyordum ama düşündüğümün aksine hiç umruna bile takmadı pulluk 1tona yakın sadece ön biraz hafif kalıyor 2ağırlık gerekiyor seri bir ve takviye dörtle gayet güzel gidiyor videoda çektim ama bi türlü yüklenmiyor neden oluyor anlamıyorm resim yükleyebildim sadece... 20161227_140851.jpg20161227_152423.jpg

Resimler ve ekler

• 20161227_150631.jpg
    20161227_150631.jpg
    4.2 MB · Görüntüleme: 268
Son düzenleme:
kaldırma konusunda bi şüpheniz olmasın toprağın içinden söküp çıkarıyor hiç zorlanmadan ilave piston olsa fena olmaz pulluk sallı olduğu için lakalardan geçerken serpmeyi engeller ve hidrolik sistem korunmuş olur ama dikkatli kullanıldığında bi sorun çıkarmaz hidroliğin gücünü bugün yeterince gördüm. bu siteden bi arkadaş demişti önünü diker gene kaldırmıycam demez diye gerçekten doğruymuş ...

• Beğen
Tepkiler: kirkik

Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
Toprak tavlı ise sürümde ek ağırlığa gerek yok.Yalnız ağır şartlarda arka lastikler hafif kaçırma eğilimi gösteriyor.Ayrıca ben 1 ton kaldırır demiştim.Sadece sistemi koruma maksatlı ek piston önerdim.Örneğin ormanda
bom (yükleme uzun kol) hidroliklere bağlanıp ucuna 2 ton ağaç takarsanız,bakalım hidrolikler ne kadar dayanır.
Hidroliklerden şikayetimiz yok,ama ağır şartlar altında da korumak lazım.Arz ederim.

İntercooler a ihtiyaç duyacağını zannetmiyorum ama isteğe bağlı taktırılabilir.ayrıca 8x8 şanzıman yetersiz gibi görünsede aşırı bir ihtiyaç duyulmuyor.ama yinede olmuş olsaydı iyi olurdu.60 70 80 hp sınıfında çok ama çok güçlü,seri,dayanıklı ve tabiki çok konforlu bir traktör.inanın 2014 dacıa duster arabam var müzik ses kalitesi farmall 75c nin daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: galiphan
İnssllah abi alırsam sizlerle paylaşırım ne olursa olsun vadeyi aldığımda pişman olacağımı düşünmüyorum tek pürüz 8 ileri 8 geri olmadı yani bu motor da böyle olması bu garip

casenınde var 12+12 vıtes opsıyonu ama bıraz tuzlu oluyor surungen vıtes hızlarında bır ısın var ıse 12+12 alabılırsın. etrafında 12+12 olan td varsa sor ıstersen hıc kullanıyrlarmıymıs o vıtesıı