Ford 3000 alınır mı?

Merhaba değerli abilerim kardeşlerim. İkici traktör olarak 8085 in yanına bi traktör almak istiyorum. Ama malesef bütçem çok az. İlanlarde gezerken bir tane Ford 3000 gördüm. Kullanıcı yorumlarını okudukça kafamda soru işaretleri oluştu.genel olarak tamburla ot biçecek ve ufak tefek nakliye işleri yapacak . Kullanan abilerim bu konuda beni bilgilendirebilir mi?.teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: ilyas35
Merhaba değerli abilerim kardeşlerim. İkici traktör olarak 8085 in yanına bi traktör almak istiyorum. Ama malesef bütçem çok az. İlanlarde gezerken bir tane Ford 3000 gördüm. Kullanıcı yorumlarını okudukça kafamda soru işaretleri oluştu.genel olarak tamburla ot biçecek ve ufak tefek nakliye işleri yapacak . Kullanan abilerim bu konuda beni bilgilendirebilir mi?.teşekkür ederim
Alınır neden alınmasında daha iyi tercihler var bütçe nedir

Ford 3000 alınır tatbiki, yalnız eğer bütçeye uyarsa Fiat 480 tercih edilmelidir.
Yarın birgün kapasitesi yeterli gelmeyip biraz daha büyütmek gerekirse 480 daha fazla prim yapabilir takasta.
Fiat 480 sağlamlık, düşük yakıt tüketimi, parça usta sorunsuz olması ve ikinci el değeri sebebiyle tercih sebebidir.
Fiat 480 ile Ford 3000 yaklaşık olarak aynı kapasiteye sahiptir.