Ford 3000 yedek parça kolay bulunur mu ?(genel sorular)

Öncelikle merhabalar arkadaşlar herkese Biz ford 3000 almak istiyoruz fakat yedek parça sorunu var mı? Bakım malzemeleri kolay bulunabiliyor mu? çok arza yapar mı ? kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi ? sizin tecrübeleriniz fikirleriniz neler, şimdiden cevapladığınız için teşekkürler. İyi günler

Öncelikle merhabalar arkadaşlar herkese Biz ford 3000 almak istiyoruz fakat yedek parça sorunu var mı? Bakım malzemeleri kolay bulunabiliyor mu? çok arza yapar mı ? kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi ? sizin tecrübeleriniz fikirleriniz neler, şimdiden cevapladığınız için teşekkürler. İyi günler
Bende 71 model var krank kesti onu bile bulabildim konyadan parça bulunabiliyor fakat nerde yaşıyorsunuz bilemiyorum bende hiç arıza yapmadı krank benim yüzümden kesti rotili seri 3 te çekince kesti zannımca 😬ne işte kullanıcan birde bu önemli yokuşta frenler tutmaz düz yolda seridir ön tekerler yalpa yapar gazoz kapağı ile tamir edersin😬hidroliği kronik sorunlu kaçırma yapar geç kaldırır falan 3600 pompa ile çözülür benimki ara sıra vites karıştırır onuda 4 civata söktün mü tamir yaparsın ama sakın hava yaptırma çok zor yekrar çalıştırılması birde mazot pompasına bak sims mi yıldız pompa mı yıldız olan iyi diyorlar

• Beğen
Tepkiler: Alone26