FORD 3000 Parça sökmeden boyama

Sprey boyalar var, 20-cm uzaktan kat sürüp bekleyip , sonra tekrar boyayı akıtmadan , yapmak gerek biraz maharet ister büyük boyacılar traktörü söyleyince veriyolar, ama boyamayacağın yeri kağıt bantla yapıştırcan bide çok sıkıp boyayı akıtmayacan, spreyler 25 tl kalitelileri ,jantlar da kalkık varsa pek hoş olmaz ama kaportada olur, ben jdnin ön ağırlıkları oksit paslı yerlerine uyguladım arka kollara gayet güzel oluyo, boya uygunluğuda önemli mat mavi olabilir, boya rengi dış kapak rengidir.

Sprey boyalar var, 20-cm uzaktan kat sürüp bekleyip , sonra tekrar boyayı akıtmadan , yapmak gerek biraz maharet ister büyük boyacılar traktörü söyleyince veriyolar, ama boyamayacağın yeri kağıt bantla yapıştırcan bide çok sıkıp boyayı akıtmayacan, spreyler 25 tl kalitelileri ,jantlar da kalkık varsa pek hoş olmaz ama kaportada olur, ben jdnin ön ağırlıkları oksit paslı yerlerine uyguladım arka kollara gayet güzel oluyo, boya uygunluğuda önemli mat mavi olabilir, boya rengi dış kapak rengidir.
boyacıdan istemekte sıkıntı yaa çevrede boyacı var mı bilmiyorum 3000 lük boyasından

boyacıdan istemekte sıkıntı yaa çevrede boyacı var mı bilmiyorum 3000 lük boyasından
Boyacı demedim otomobil boya satıcısı dedim, sprey dedim yaa
20200403_184812.jpg

Sende hayatı ertele biraz oto boya satıcılarında bu tip spreyler var, rengini tutturmak senin elinde bi kutu al o numaradan dene az bi yerde olmasa ya bi tık koyusu ya bi tık açığını alırsın, artık sana kalmış fordda beklesin biraz.

Sanayide Arat Ticaret' e git. Orada istediğin boyayı yaptırırsın. İster sprey, ister kutu olarak yaparlar. PC' den baktır Ford traktör diye. Karşılığı çıkabilir. Ona göre yaparlar sana. Akrilik olarak yaptırcan. Biraz pahalı olur. Ama güzel olur. Altınada astar at uygulamadan önce, böylece pürüssüz bir yüzey elde edersin. Belki hazır Ford mavi diyede vardır. MF kırmızı olarak Sintaş marka var. Ford' un kisi de olabilir.