gaspardo 4 metre

Ynt: gaspardo 4 metre

Makina amcaoglununmus ama yinede hayirli olsun ramazan abi... Amcaoglu neye takiyo bunu?
sağol ömer amcaoğlu j dere 6830 a takıyor
Makina kaliteli abi hayırlı olsun amcaoğluna.. Güle güle kullanın artık...
hayırlı olsun ramazan abi kolay gelsin
sağolun arkadaşlar
paylastıgın cok ıyı oldu ınceleme sansım oldu tesekkurler
incelemeye gerek yok kaliteli makine
hayırlı olsun ramazan abi.kalite her haliyle belli oluyor yaw.ilk gaspardoda gördük herhalde katlamalı rototilleri.
sağol cihan kaliteli güzel makine
Güzel paylaşım teşekkürler Ramazan.
Bu da yeni aldığın pulluk galiba.

Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin.
sağol nail abi pulluk almadık
maşallah . güzel ve pahalı bi oyuncak.kuzeninede hayırlı olsun abi.
sağol evet pahalı keşke türk markalarıda yapsa böyle büyük ve kaliteli makine paramız dışarı gitmese
Paylaşım için teşekkür ramazan abi nasip olursa ne ekmeyi planlıyorsun buraya
sağol muhtar buraya havuç ekecez inşallah onun için sürmeden sapları parçalamak için çekiyorum
Kolay gelsin, sonbahar çekimi olmalı, kışlıkları ekerken. Çok yer götürüyor. Maaşallah. Ama iyi paraymış, %50 hibe durumu oluyor mu bu makinelerde?
sağol hibe durumunu bilmiyorum varmı yokmu
hayırlı olsun ramazan abi. jdd yede nh yede yeter o makina çok güzel işlemiş toprağı.
sağol

amcaoğluna hayırlı olsun diyelim ramazan ..güzel makina almış ..tm nasıl zorlanıyormu 4 metrede .sanada yakışır bu makinadan ..rotatil bana taban yapıyormuş gibi geliyor sence nasıl

Güzel paylaşım abi bu makinanın hazırladığı yeri gördüm durdum incelerdim bir bakıyorsun tarla düz çekilmiş ama merdane çapraza gidiyor hem makinanın kendisi güzel hemde merdanesini güzel aslında hisarlada bu tarz birşey yapsalar güzel olur

Maşallah makinenin her parçasından kalite fışkırıyor. Lakin fiyatı da epey tuzluymuş. Ama değer galiba bu fiyata. Sahibine hayırlı uğurlu olsun Ramazan abi. Paylaşım için teşekkürler...

amcaoğluna hayırlı olsun diyelim ramazan ..güzel makina almış ..tm nasıl zorlanıyormu 4 metrede .sanada yakışır bu makinadan ..rotatil bana taban yapıyormuş gibi geliyor sence nasıl
sağol tm nin zorlaması kullananın elinde merdaneden derinlik ayarı yapılıyor fazla derine salmadım onun için zorlama yok ama derine salarsan veya az nemli toprakta baya zorlar taban yapma derinlik ayarına bağlı
Sahibine hayırlı olsun,bu alet için asgari kaç beygirlik bir traktör olması gerek acaba?
sağol 150 bg en idealı
harika bi aletmiş bu ramazan abi sahibi hayrını görsünn..

hayırlı olsun abi
ramazan abi kolay gelsin darısı başına sende alırsın inşallah
sağolun arkadaşlar
Güzel paylaşım abi bu makinanın hazırladığı yeri gördüm durdum incelerdim bir bakıyorsun tarla düz çekilmiş ama merdane çapraza gidiyor hem makinanın kendisi güzel hemde merdanesini güzel aslında hisarlada bu tarz birşey yapsalar güzel olur
sağol hisarlar da yapması gerekir geç bile kaldılar
Tm ' ye yakışmış
güzele ne yakışmaz muhammed :D
Maşallah makinenin her parçasından kalite fışkırıyor. Lakin fiyatı da epey tuzluymuş. Ama değer galiba bu fiyata. Sahibine hayırlı uğurlu olsun Ramazan abi. Paylaşım için teşekkürler...
sağol ahmed kalite olarak çok güzel marka bizde 2.65 cm lik olanı var çok sağlam makine fiyat olarak değer 1 yılda 1500 dekar yer çekecek