Gübre işi tamamdır

Ynt: Gübre işi tamamdır

bereketli olsun bizde attıkta yagmur yokk 3 günden yagmssa sulamaya devam gübreleri eritmemiz gerekir küresel ısınma resmen yaşıyoruz

(tatlı hayat) dolcevita sen hangi bölgede kalıyorsun. bizde yine her taraf sular altında kaldı.yurdumuz ne kadar büyük desene biz sudan boğuluyoruz siz kuraklık çekiyosunuz ne garip oldu ya hu şu iklimler değilmi .yinede halimize şükür edelim inşallah bu yıl bereket dolu bir yıl yaşarız tarım kesimi olarak hadi sana kolay gelsin.....

abi biz daha yeni ür gübresini attık sen şimdiden nitratları atmışsın biz nitratları nisan başı gibi atmayı büşünüyoruz.
kolay gelsin resimler güzel ama fareler çıkmamş deliklerinden üzüldüm.

tunay link=topic=30859.msg261876#msg261876 date=1268608226' Alıntı:
(tatlı hayat) dolcevita sen hangi bölgede kalıyorsun. bizde yine her taraf sular altında kaldı.yurdumuz ne kadar büyük desene biz sudan boğuluyoruz siz kuraklık çekiyosunuz ne garip oldu ya hu şu iklimler değilmi .yinede halimize şükür edelim inşallah bu yıl bereket dolu bir yıl yaşarız tarım kesimi olarak hadi sana kolay gelsin.....
abi ben konya cumra ilcesi konya karaman mersin yolu üzerinde biraz karasal iklim ve ılıman gecer akdeniz havası ve konya sogugu ortasında diyelim gecit bölgesi bugun şükür yagdı gübreleri eritecek kadar

hay masallah gubre işinide bıtırmısınız bilm-*s bız daha atacaz ama rahmet iyi cok sukur hala yagıyo bızım burda 1 haftada gıremeyız tarlaya yagmurdan sonra :( yagmasa dun atacaktım herkese hayırlı bereketler bol kazançlar :)