HANGİ TRAKTÖR MARKASI

Ynt: HANGİ TRAKTÖR MARKASI

Herkes balya makinasına yönelmiş. Bunun bıcmesı var toplaması var gubresı var ıvırı zıvırı ufak işleri de çok. Yonca balyası traktörü fazla zorlamaz 70-56 bile gümbür gümbür balya yapar yoncada. Servis önemli diyorsun o zaman nh ler ışını görür. Td80 veya TD75 al.eğer servis sorun olmazsa al bir erkunt servet mis gibi olur.

foruma hosgeldiniz....
sadece yoncada balya yapıcaksanız arazi durumunuza da bakacak olursak 70 80 hp arası 3 silindir öneririm...
burda nh tn75da(3 silindir) var arkasında nh 5040 hb balya makinası var bugdayı bile güzel yediriyor makinaya, yakıtıda güzel :)

ARKADAŞLAR HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BANA 70BG GÜCÜNDE TRAKTÖRÜN YETECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. SIFIR ALMAYA KARAR VERDİM. SERVİSİ EN KAPSAMLI BİR MARKA DÜŞÜNÜYORUM.

arkadaşım servis önemli diyorsun madem öyle çevrende servis ağı en iyi olan markaya bak, çünkü herkez kendi kullandığını önerir bende deutz derim bana kalırsa ağrolüx 320 dt tam senlik bi arkadaş 75 56 önermiş sınıfının en az yakanı demiş, allah aşkına new holland en fazla yakan markadır.

yakıtta az yaksın diyosan landini powerfarm80 ' i öneririm çekişide yaptığı işte sınıfındakilerden çok daha iyi fakat servis ağı fazla yaygın değil bi tek o caydırabilir yani