HUBUBAT OT İLAÇLARI YAPRAK GÜBRELERİ VE MANTAR İLAÇLARI Genel Yorumlar

Kök boğaz ilçlarının fiyatları nerelerde acaba. Marka, etkinlik bakımından bizlere tavsiye edebileceğiniz birşeyler varmı acaba. Neden soruyurum çünkü dn= 10 tlden 30 tl ye kadar ilaç var bizim burada. Bir de özel bir sorum var, tarım marketler ilaç firmaları ile anlaşma yaparken kar oranı nedir. İki firma arasında çok farklılıklar ile karşılaşıyoruz. Bize önerebileceğiniz yol varmıdır. Özel de paylaşabilirsiniz. Teşekkürler.

Kök boğaz ilçlarının fiyatları nerelerde acaba. Marka, etkinlik bakımından bizlere tavsiye edebileceğiniz birşeyler varmı acaba. Neden soruyurum çünkü dn= 10 tlden 30 tl ye kadar ilaç var bizim burada. Bir de özel bir sorum var, tarım marketler ilaç firmaları ile anlaşma yaparken kar oranı nedir. İki firma arasında çok farklılıklar ile karşılaşıyoruz. Bize önerebileceğiniz yol varmıdır. Özel de paylaşabilirsiniz. Teşekkürler.
Hangi ilaç bayi olursa olsun elinde hangisini n stoğu fazla ise onu öneriyor. Bayiler arasındaki Fiyat farklılıkları ilaç firmasından yıllık yaptığınız ciroya göre iskontosu var...

• Beğen
Tepkiler: FENOMEN
12DC0D79-39D2-4583-977E-4DC1E077D7CA.jpeg

Karışabilirlik hakkında bilgi verir misiniz? Örneğin müşterilerinize ot ilacı olarak corvette,mustang yanına yaprak gübresi amino asit vb. nasıl bir içerik öneriyorsunuz?
İç Anadolu için söylüyorum, bizim bölgede çiftci genelde bitki besleme yi bir defa uygular. Örneğin Mantrak ot ilacı ile birlikte Azotlu sıvı gübre+iz elementi+ tonik (hormon)

• Beğen
Tepkiler: wolfclub
İç Anadolu için söylüyorum, bizim bölgede çiftci genelde bitki besleme yi bir defa uygular. Örneğin Mantrak ot ilacı ile birlikte Azotlu sıvı gübre+iz elementi+ tonik (hormon)
Biz de ankara dayız nohut için nativo ve merlini sizden almıştık geçen sene, ben bu sene corvette ot ilacı ile birlikte fosforlu gübre+çinko sülfat+ gübretaş amino asit karışımı yapacağım sizce bir sıkıntısı olur mu?

Basf Basargan
Bayer Atlantis
bunlardan elinizde var mı fiyatları nedir?

Ya da Dil kanatan-yapışkan otu bunun için muadil daha ucuz bir ilaç ne var? mustang-corvette öldürmüyor sürünse de bir gram güneş görmeden yaşamaya devam ediyor illet bi ot.

Büyük arazisi için cutteng veya corvette arayan çiftçimiz varsa ambar yoluyla koli bazında gönderme yapabilirim.Anlaşmalı kargom olmadığı için kargoyla gönderemiyorum.Corvette 160 Cutteng 150 tldir.İki üründe yakın zamanda üretilen partidir Tarih sıkıntısı yoktur.

• Beğen
Tepkiler: ErdemTek.
Benim bir sorum olacak
Arpa ve buğday için yapraktan verebileceğimiz ve etkisini gözle görebileceğimiz bir bitki besleme varmı? Birde tonik olarak ben doğal kimyanın süperartıran kullandım ama fark gözlemleyemedim en iyi tonik markası hangisidir

Basf Basargan
Bayer Atlantis
bunlardan elinizde var mı fiyatları nedir?

Ya da Dil kanatan-yapışkan otu bunun için muadil daha ucuz bir ilaç ne var? mustang-corvette öldürmüyor sürünse de bir gram güneş görmeden yaşamaya devam ediyor illet bi ot.
Buğday da dar yaprak için wheater cowboy ve muadilleri mevcut, geniş yapraklı özelikle koygocuren kekre deve dikeni vs otlar için corvette veya mantrak gruplarını 50/60 dekar aralığına atmak gerekir yoksa tam öldürmez