International 654 vs Steyr 768 Enterin Asılma Gücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: International 654 vs Steyr 768 Enterin Asılma Gücü

arkadaşım ben anlamıyorum birkere enterin lastikleri kalın çokyakıyor 768 de enter gibi cok yaksa kalınlastikli olsa enterin ansını ağlatırbilip bilmeden konusuyosunuz abuk subuk yorum yapıyosunuz azda olsa birşeyden anlasanız böyle yorum yapmassınız biz sizinle tarlada görüsecez enter asılmış çokta ............ asıl olan tarlada iş yapması ve az yakması mazotun litresi kaç para haberiniz varmı 10 tane enterim olacağına 1 tane stelrim olsun daha iyi sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa şyt-*-sa

nuri8073 link=topic=42925.msg393193#msg393193 date=1304400035' Alıntı:
arkadaşım ben anlamıyorum birkere enterin lastikleri kalın çokyakıyor 768 de enter gibi cok yaksa kalınlastikli olsa enterin ansını ağlatırbilip bilmeden konusuyosunuz abuk subuk yorum yapıyosunuz azda olsa birşeyden anlasanız böyle yorum yapmassınız biz sizinle tarlada görüsecez enter asılmış çokta ............ asıl olan tarlada iş yapması ve az yakması mazotun litresi kaç para haberiniz varmı 10 tane enterim olacağına 1 tane stelrim olsun daha iyi sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa şyt-*-sa
konuştugun lafa bak bizim enterin pompa arızalıydı yakıt 0.5 di yinede çekiş 10 numaraydı sen 3lü 8 takıyosun ben 4lü 8 ya zuha-*-s zuha-*-s

nuri8073 link=topic=42925.msg393192#msg393192 date=1304399248' Alıntı:
uleen ince tekere kalın teker birde 768 64 hp eşitmi bırakın bu işleri yüke tarlaya gelin dün dağdan 2 tane 54 c 1 tane enter tomruklarla çarşıdan geçti 54c de tomruk daha fazla enterden iyi çiktılar enter hemen önünü kaldırdı birde bayıldı 54c lere helal dedeim valla zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
enter 2 yle gider 54c 3 takviye enterin önünde 75 kğ agırlık var steyr önünde 200 kg o agırlık enterde olsa

nuri8073 link=topic=42925.msg393192#msg393192 date=1304399248' Alıntı:
uleen ince tekere kalın teker birde 768 64 hp eşitmi bırakın bu işleri yüke tarlaya gelin dün dağdan 2 tane 54 c 1 tane enter tomruklarla çarşıdan geçti 54c de tomruk daha fazla enterden iyi çiktılar enter hemen önünü kaldırdı birde bayıldı 54c lere helal dedeim valla zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
;D Internatonal 654 ile 54C ;D

nuri8073 link=topic=42925.msg393289#msg393289 date=1304417681' Alıntı:
ulan bizde önceden ford 3600 vardı ona takıyoduk para olmadığından 4lü alamıyoruz sende biliyosun burda başak 2073 e 5li 8 numara pulluk takıyolar başak kalın kekerli
ekipmanına göre traktör alsaydın 5 li 8 numara pullugu başak takmış sanane zuha-*-s zuha-*-s

sana bir söz söyleyim *098*- steyr tarlaların ağası enter tamirhanelerin vazgeçilmez markası zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D ;D noo-*-s

nuri8073 link=topic=42925.msg393292#msg393292 date=1304417951' Alıntı:
sana bir söz söyleyim *098*- steyr tarlaların ağası enter tamirhanelerin vazgeçilmez markası zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D ;D noo-*-s
lan senin traktörün 20lik dişini çıkarmamış daha benim enter 35 yaşında sen steyr nazik yerlerde kullanıyosun biz dag bayır dinlemeden iş yapıyoruz lan ben senin steyr 3 lü 8 noyla gördüm patinaj yapıyodu durmadan enter olmasa steyr kaldıgı yerden kim kurtaracak sanane tamirhaneye giden enterin parasını senmi veriyon senin steyr 35 yaşına gelsin tamirhaneden toplarım ben

Nuri Muhammete dediğin laf olmadı şimdi. Ayrıca kimse ile dalaşmaya gelmez bu konu için. Sözlerini geri al lütfen. Gelelim video konusuna. 768 STEYR bir kere kullandım oda Ciihan bilederim motoruydu sadece ileri geri yaptım. Vitesler 8073 gibi değil. 13 senelik STEYR 8073 kullanıcısı olarak hatta FANATİK de diyebilirsiniz ki bu sitede herkes ne kadar STEYRcı olduğumu bilir. Ben böyle arkaya bağlama olaylarını anlayamıyorum. Fakat çokda merak ediyorum :D Kardeşler bakın yaşlarınız 16 ile 18 arası benim kardeşim yaşındasınız. Birbirinizi kıracak kötüleyecek laflar duymak istemiyorum. Eğer bana biraz saygınız varsa böyle kötü laflar kullanmayınız. Beni geçin kendinize saygınız olması gerek. 8073 ü eğer hakkını vererek kullanırsanızne kadar ideal ve emsallerinden çok iş yaptığını göreceksiniz. Ben tarlada 8073 ün enteri katlayacağını düşünüyorum. Çünkü enter ağır devirli bir motor. Bu videoda ise 768 e helal olsun. İnce teker çekiştirmede dezavantajdır. Buna rağmen götürüyo enteri. Sonra enter 768 i götürüyo. Hani pek bi kıyaslama yapılamaz. Selçuk kardeş, sen entere alıştıysan Steyr zaten asla ve asla kullanamazsın. :) STEYR nazik motordur. Ama ben üstünde olayım nerden dersen sana ordan tomruk çıkarıp indiririm. :D

selcuk37 link=topic=42925.msg393294#msg393294 date=1304418141' Alıntı:
lan senin traktörün 20lik dişini çıkarmamış daha benim enter 35 yaşında sen steyr nazik yerlerde kullanıyosun biz dag bayır dinlemeden iş yapıyoruz lan ben senin steyr 3 lü 8 noyla gördüm patinaj yapıyodu durmadan enter olmasa steyr kaldıgı yerden kim kurtaracak
lan lı manlı konuşma o videodaki enterde ağırlık var + lastikleri yeni belli oluyo videoda balon bide steyrin lastikler de tırnak yoq enterinki kadar + ince lastik adam facede yorum yazmış motor benim steyrin ağırlıklar yoq diye 300 kg standart ağırlığı yoq 300 kg borumu ??

doganbey1 link=topic=42925.msg393302#msg393302 date=1304418745' Alıntı:
Nuri Muhammete dediğin laf olmadı şimdi. Ayrıca kimse ile dalaşmaya gelmez bu konu için. Sözlerini geri al lütfen. Gelelim video konusuna. 768 STEYR bir kere kullandım oda Ciihan bilederim motoruydu sadece ileri geri yaptım. Vitesler 8073 gibi değil. 13 senelik STEYR 8073 kullanıcısı olarak hatta FANATİK de diyebilirsiniz ki bu sitede herkes ne kadar STEYRcı olduğumu bilir. Ben böyle arkaya bağlama olaylarını anlayamıyorum. Fakat çokda merak ediyorum :D Kardeşler bakın yaşlarınız 16 ile 18 arası benim kardeşim yaşındasınız. Birbirinizi kıracak kötüleyecek laflar duymak istemiyorum. Eğer bana biraz saygınız varsa böyle kötü laflar kullanmayınız. Beni geçin kendinize saygınız olması gerek. 8073 ü eğer hakkını vererek kullanırsanızne kadar ideal ve emsallerinden çok iş yaptığını göreceksiniz. Ben tarlada 8073 ün enteri katlayacağını düşünüyorum. Çünkü enter ağır devirli bir motor. Bu videoda ise 768 e helal olsun. İnce teker çekiştirmede dezavantajdır. Buna rağmen götürüyo enteri. Sonra enter 768 i götürüyo. Hani pek bi kıyaslama yapılamaz. Selçuk kardeş, sen entere alıştıysan Steyr zaten asla ve asla kullanamazsın. :) STEYR nazik motordur. Ama ben üstünde olayım nerden dersen sana ordan tomruk çıkarıp indiririm. :D
ben steyrda sürdüm steyrda güzel traktör ama enter kadar tadını alamadım

diğer kastamonulu kardeimle aynı köydensiniz galiba. o steyrda büyümüş sen enter de büyümüş :D aradaki farkı anlayabildin mi? yani alışkanlık vr :D

doğan abi ben selçuğu severim ama bazen ne dedigini bilmiyor ben onaenter kötü demiyorum ama beni sinirlendiriyo nuri buralı oda iyi çoçuktur sinirlenince kendini kaybediyo şimdi pişman temmuzda siteye geri dönecek ben daha acemiyim kendime güvenemiyorum saygılar

selcuk37 link=topic=42925.msg393294#msg393294 date=1304418141' Alıntı:
lan senin traktörün 20lik dişini çıkarmamış daha benim enter 35 yaşında sen steyr nazik yerlerde kullanıyosun biz dag bayır dinlemeden iş yapıyoruz lan ben senin steyr 3 lü 8 noyla gördüm patinaj yapıyodu durmadan enter olmasa steyr kaldıgı yerden kim kurtaracak sanane tamirhaneye giden enterin parasını senmi veriyon senin steyr 35 yaşına gelsin tamirhaneden toplarım ben
yahu biz aynı köydeyiz sen dağda bayırda biz biz nasıl düzde iş yapıyoruz sen bizim tarlaların nasıl olduğunu gördün ne dediğini bilmiyon uyy-*s

stillsteyr link=topic=42925.msg393959#msg393959 date=1304503912' Alıntı:
yahu biz aynı köydeyiz sen dağda bayırda biz biz nasıl düzde iş yapıyoruz sen bizim tarlaların nasıl olduğunu gördün ne dediğini bilmiyon uyy-*s
sen 3 lü 8 no takar sürersinn

gençler size ne yarar sağlayacak bu çekişme. birbirinizin kalbini kırmaktan başka. siz bayi misiniz ? değilsiniz. senin enter çekse eline ne geçecek. hiç bir şey. ya senin steyr çekse ne geçecek. hiç bir şey. sizin buluşup güzelce muhabbet edip. birbirinizle iyi geçinip. dostça muhabbet edip, birbirinize yardım edeceğinize yok lan senin motor 3 lü çekiyo yok senin motor iş yapmaz, senin motor eskimiş. bunları geçin artık çocuk değilsiniz. 16 yaşındasınız. lise 2 ye gidiyonuz. sizin yapmanız gereken birbirinize teşvik vermek, başınız sıkıştığında selçuk yardıma ihtiyacım var yardım eder misn? yahut nuri selçuğun başı sıkışmış gel ona yardım edelim biz ne güne duruyoz demelisiniz. artık sizden dostça kardeşçe mesajlar duymak görmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...