International 654 vs Steyr 768 Enterin Asılma Gücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: International 654 vs Steyr 768 Enterin Asılma Gücü

stillsteyr link=topic=42925.msg394467#msg394467 date=1304571830' Alıntı:
abi biz zaten selçukla hep birbirimize yardımcı oluruz biz ne tartışmalar yaptık hep beraber takılırız zor işlerimde selçuk bana ben ona hep yardımcı olurum selçuk kral çocuktur 5 yaşımdan beri hep onla takılırım birbirimizi çözdük böyle şeyler bizim arkadaşlığımızı zedelemez biz aynı sınıfta aynı sırada oturuyoruz hobi olsun diye bu işlerle uğraşıyoruz ;) yoksa bizim işimizi leyland bile görür ben selçuğa her zaman steyri sürdürüyorum oda bana enteri sürdürüyo ayrımız gayrımız yoktur bizim *098*-
sitil o zaman sorun yok. :) ama şu selçuğada steyr ı düzgün kullandır yada kurs veryim ben ona :D her zaman derim steyr ı her üstüne binen kullanamaz :D

doganbey1 link=topic=42925.msg394559#msg394559 date=1304591712' Alıntı:
sitil o zaman sorun yok. :) ama şu selçuğada steyr ı düzgün kullandır yada kurs veryim ben ona :D her zaman derim steyr ı her üstüne binen kullanamaz :D
ben bir şeyi bi bakışta çözerim gerek yok enteride ben kendim çözdüm uyrra*-*-

doganbey1 link=topic=42925.msg394559#msg394559 date=1304591712' Alıntı:
sitil o zaman sorun yok. :) ama şu selçuğada steyr ı düzgün kullandır yada kurs veryim ben ona :D her zaman derim steyr ı her üstüne binen kullanamaz :Ddoğru söylüyosun her üstüne çıkan kullanamaz ben kendimden biliyorum :S

Bizler konuyu nekadar görmezlikten gelsek dışarıdan katılanlar hala konuyu dallanıp budaklandırmaya uslupsuz konuşmalara devam ediyorsunuz zaten konunun başlığındada elle tutulur gözle görünür bi teknik konu değil yani geleceğide parlak değil o yüzden

_________________________ KİLİT ____________________________

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...