İşbora bu

ustam hidrolikleri kaldır eşine eşine kalkıyo bidaha gidiyoda durarken izleyin birde.

en çok paylaşılan videolar hep çeki gücü üzerine düz yerde romork çekilyoda işborayla rampa inerken tek salavat getiren benmiyim acep😃

• Beğen
Tepkiler: metemet
Ulan anılar canlandı gözümde rahmetli dedimde vardı ağır devir bi isborasi küçüktüm yeni yeni traktörü tek başıma kullanıyordum isborada usta oldum 2 defa üst kapak yaktım bı defa pompa yaptırdım motor aksamı dışında zamana göre çok güzel bir motor

Ulan anılar canlandı gözümde rahmetli dedimde vardı ağır devir bi isborasi küçüktüm yeni yeni traktörü tek başıma kullanıyordum isborada usta oldum 2 defa üst kapak yaktım bı defa pompa yaptırdım motor aksamı dışında zamana göre çok güzel bir motor
usta aslında motor akdamındada problem yok.
tasarlayan adam şanzımana güvenmiş desem yalan olmaz.
bunlardan hız beklemeyeceksiniz bende 2li kulakları baya büyükçene pulluk var sürümde sertte olsa rahat toprakta olsa kaba vites 2 hassas 3 ile sürüyorum yanımdan kaplumbağa geçip gider hız öyle hararetmiş çekmez boğulurmuş öyle birşey olmuyor hız beklemedinmi sorun yok [emoji1]

Kapak çatlatırsa verecen fırına yapıştıracan.:)
Kuvvet=Kütle*İvme (F=M*A)
2 ton motor max 1000 kg çeki kuvveti verse tekerler tutunabilirse hareket sağlar.Yalnız ivmelenme( birim zamandaki hız artışı) miktarı az olur.
Kuyruk mili kullanımı yem karma makinesinde çok kullanışlıdır, resmen koklar, denedik.