İshal !

Sa arkadaslar 10 hayvanimm var büyük küçük hayvanlarda 3-4 gündür bu ishal var 10 hayvanın 8 inde oldu havalar sıcak kapalı ahir yedikleri kuru ot - arpa samanı - besi+ süt yetki marka aynı miktar aynı Hayvanlar SU GİBİ İSHAL + COK PİS KOKUYOR kokuyorne verdiysem olmadı teknosul ve devamisin kullandım ve 2 gündür kuru ot veriyorum sadece

Resimler ve ekler

• IMG_20210725_185219.jpg
    IMG_20210725_185219.jpg
    139.5 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20210725_185112.jpg
    IMG_20210725_185112.jpg
    117 KB · Görüntüleme: 8
  • Üzgün
Tepkiler: filizma
Sa arkadaslar 10 hayvanimm var büyük küçük hayvanlarda 3-4 gündür bu ishal var 10 hayvanın 8 inde oldu havalar sıcak kapalı ahir yedikleri kuru ot - arpa samanı - besi+ süt yetki marka aynı miktar aynı Hayvanlar SU GİBİ İSHAL + COK PİS KOKUYOR kokuyorne verdiysem olmadı teknosul ve devamisin kullandım ve 2 gündür kuru ot veriyorum sadece
Geçmiş olsun,
bnce vakit kaybetmeden veterinere danışın,
belliki bulaşıcı bir durum var,havalar sıcak hayvanlar ishalden susuz kalır,iştahta kesilirse çok uğraşırsınız,

Arkadaşlar ilaclari bana veteriner verdi tekrar bu irtibata geçem hayvanlar hala ayni
yanlış yorumlamayalım ancak ya teşhis hatalı,yada verilen ilaç dozu yetersiz yada daha önce benzer içerikli ilaçların kullanımı eksik-yetersiz olduğundan şuan ilaç hayvana fayda sağlamıyor,yada ahır ortamında bir problem var,
basitten zora doğru bir değerlendirme yapın ve vakit kaybetmeyin,
birde hastalığın tarifine göre veteriner görmeden ilaç verdiyse gözden kaçan birşey olabilir