İşte yeni Başak red power fiyatı!!

16.02.2010
769
500

Arkadaşlar sahibinden de gezinirken dbu ilana denk geldim.

Screenshot_20200718-184401.jpg

• Beğen
Tepkiler: CELAL KARABULUT

Pazarlığa girdik maksat tam fiyat öğrenmekti 450 dediler 425 e indiler eğer tam niyetli olursak birşeyler daha yapabileceklerini söylediler takasa iyi fiyat verdiler.

Şimdi bence de çok yüksek fakat td110 un 300 olduğu piyasada bu özelliklerde bir makine normal gibi allah alana ödeme kolaylığı versin ben o paraya 2.el bi john deere veya fendt alırım keyfime bakarım.

Pazarlığa girdik maksat tam fiyat öğrenmekti 450 dediler 425 e indiler eğer tam niyetli olursak birşeyler daha yapabileceklerini söylediler takasa iyi fiyat verdiler.

Şimdi bence de çok yüksek fakat td110 un 300 olduğu piyasada bu özelliklerde bir makine normal gibi allah alana ödeme kolaylığı versin ben o paraya 2.el bi john deere veya fendt alırım keyfime bakarım.

hangi traktör için 450 fiyat verdiler?

Bir mal alırken ben bunu kaça alırım değil istediğim zaman satabilirmiyim satarken zarar edermiyim diye bakmak gerek , galeriler satılamayan motorlarla dolu, landini, mccormik, claas, hatta fendt satarken değerinin çok altında gidiyor, çiftçide çok para kazanamıyorki amaaan desin, bir atımlık barutumuz var onuda toplama mala gömemeyiz, mf, nh, jd gerisi hikaye