Jd 6115R ve esener pullukla taşlı tarlada cebelleşme -fatihcastle-

Kolay Gelsin Abi.Topraktan Cok Tas Var Heralde Tarlada Pulluğun Heryeri Oynuyor :)
Sagolasın 2 tur sonra ön ayna terse döndü emre [emoji17]
Kolay gelsin Abi Maşallah Pehlivana diyecek yok Allah tan pulluk otamatik yoksa işin daha zor du jd ye 6 li mi alacan abi bu arada mizik nedeni ile telif yemişsin
Ya bide o çıktı telifmiş
Pulluk otomatikten full dansöze geçti artık valla yeni de alsam ayni olacak bunu toplayım bide +1 yapayım pulluga verecegim paraya da çizel alayim diyorum demire para vermekten bıktım
Iyi tas var yalniz kolay gelsin
Tarlalarımız koca bi kaya kütlesi üzerinde bizim adı üstünde tulumtaş köylüyüz

Kolay gelsin Fatih.Cambaz olmak gerek devamlı kollaman lazım.Bizde taş sorunu yok bu kadar Allah'tan.Seside duysaydık iyi olacaktı.
Tesekkürler cambaz olduk zaten videoyu bile düzgün cekemiyoruz önümüzdeki taşlara bakmaktan sese bi çare bulacagim
Kolay gelsin Fatih.Taşlı tarlayi iyi bilirim hem malzeme hem teker düşmanıdır.Ben senin yerinde olsam ünlü alirim.Bizim burda eseneri hic begenmiyorlar tassiz tarlada bile otomatikleri oynuyor
Dün aynayı büktü tasin yanindan gececegim derken ünlü olsa sıyrılır geçerdi doğru

Abi çizel alacaksan esenerin uzun bacak otomatigi var 11 li si gider senin canavara...
Esener güzel dedigin gibi
Kuvvetli traktör cok pulluk kırar, yamultur, ayna da yamulmuş zaten. Küçük traktör taşa takılınca patinaj yapsın.
Eskiden böyle sorunlarimiz yoktu traktör istop ediyordu enson
Kolay gelsin Fatih , tarlada baya zorluymuş ekimden önce taş toplatma yaparsın artık.
Her yıl yapıyoruz onu mecbur😃
Baska takim calismaz burada yayli pulluk en guzeli bende kullaniyorum
Disk tiller belki calisir hic kullanmadim.
Bereketli olsun
Yaylıdan başkası 10 metrede bölünür Allah yaylıyı düsünüp uretenden razı olsun turanın otomatiği vardı 10 metre ileri gidiyorsan 5 metre geri gidiyorduk