john deere 5080GF 9 lu patlatma..

Ynt: john deere 5080GF 9 lu patlatma..

eyup reis33 link=topic=64194.msg723896#msg723896 date=1364221673' Alıntı:
kargılı köyünden bir abide var ovada büyük john deere lererin yanında koşturuyor makine yi ali abi.ve çok memnun
yanlış anlama ama ben geçen sene 9 lu çizeli ekim ayında o yağan yağmurlardan sonra takdım takviye 2 vites 2 de çekti. yukarı köyün fos toprağında çektiği diye onu çekecek değil. ha 7 li takan bişey demem. kargılı köyünde kumsal toprakta var.

eyup reis33 link=topic=64194.msg724091#msg724091 date=1364238056' Alıntı:
birincisi ben jd baiisi değilim kardeş amcam jd baiisi değilim jd almadan önce 2004 bağıma nh yide soktum başka makineyide.bende diyoru gel deneyek 75 lik milenyoyla ben her motora biniyorum..anlatabildimmi.

ben sana ne dıyorum sen bana ne yazıyorsun ilk once oku ıyıce sonra cevap ver ..erkuntu sordum ama hata ettım senınle konusulmaz

tumosannn link=topic=64194.msg724094#msg724094 date=1364238241' Alıntı:
ben sana ne dıyorum sen bana ne yazıyorsun ilk once oku ıyıce sonra cevap ver ..erkuntu sordum ama hata ettım senınle konusulmaz
erkuntu sorduysan diyeyim turu güzel.80 lğin bildğim bu kadar yaktı turboda 1000 lt de 2lt yakıyor.birde bu arada yeni üye olmuşşun önce sen bir kendini tanıt ben burda 4 aydır üyeyiyim senin ismin ne cismin ne birazda biz sıkıştıralım tabi çekincen yoksa benim çekincem yok.

ali_durmuş link=topic=64194.msg724092#msg724092 date=1364238072' Alıntı:
yanlış anlama ama ben geçen sene 9 lu çizeli ekim ayında o yağan yağmurlardan sonra takdım takviye 2 vites 2 de çekti. yukarı köyün fos toprağında çektiği diye onu çekecek değil. ha 7 li takan bişey demem. kargılı köyünde kumsal toprakta var.
abi kargılıyı tam bilemem ama kargılıdaki abi memnun hem bağçede kullanıyor hemde ara işde büyük jd lerin yanında.

yeter artık arkadaşlar artık john deere baiilği alacam ben baii falan değilim 5065e m var gf yi amcam aldı.insanları karalamaya ne kadar meraklılar var.birde arkadaş bana 80 bg tümosanın 4 12 numara pulluğu kaldırgını söyyleyip misille me yapıyor .bende 5050e 50 bg jd nin 4 12 pulluğu kaldırıp çektiğini gösteriyorum sonra gf yi göste diyor zaten bağ da kullanılmaz pulluk.sonra niye gf yi göstemedin diyor hal bisime gf daha ustun 5050e den saygılar.

eyup reis33 link=topic=64194.msg724109#msg724109 date=1364239073' Alıntı:
yeter artık arkadaşlar artık john deere baiilği alacam ben baii falan değilim 5065e m var gf yi amcam aldı.insanları karalamaya ne kadar meraklılar var ya.
O değilde dailymotion da yok video ona bi cevap veremedin sen adam gibi çiftçi.

HassaN20 link=topic=64194.msg724112#msg724112 date=1364239203' Alıntı:
O değilde dailymotion da yok video ona bi cevap veremedin sen adam gibi çiftçi.
her seye cevap veririz. sanada hesap verme gibi luksmuz yok birde adam gibi konus once sen kendini tanit hayirdi dalga gecer gibi konusuyon sitede video ayarlari kayit edlimedigi icin face profilmdende silinmis hatta etiketledigim arkdaslar vardi salakmiyim ben yukledigim videoyu geri siliyim.ha simdi ayarlari duzelttim face ve dailyde olacak video ve sunu sen burda babanin oglunla konusmuyorsun su var benim uyeligim fake deil sen isim ne cisim ne sehir sen kendini tanit bir nerden sin bi sey yazmiyor nerden millete laf diyecegine kendine bir bak sehir bile yazmiyor asil biz nerden bilek senin hesabinin fake olmadiginin yasini bile yazmamissin burda laf vuruyon..cekincemiz yok yani adam gibi İSİMSİZ:)

3 günlük dünya arkadaşlar.can deyil canan deyil.herkes elindekinden memnunsa sorun yok.hiç kimsenin birbirini kırdığına değmez.herkes alacağında araştırır öyle karar verir.sitenin birinde biri ile bir av tüfeği konusunda tartışmaya girdim.pazar günü av gününde adam kaza yapmış hayatını kaybetmiş.hala daha aklıma geldikce içime batar üzülürüm.ölümlü dünya birbirimizi kırmaya değmez.bu arada traktörünüz hayılrı olsun kardeşim.ALLAH kazasız belasız kullandırsın...kestiğiniz adağıda ALLAH kabül etsin inşallah....

eyup reis33 link=topic=64194.msg724126#msg724126 date=1364240106' Alıntı:
her seye cevap veririz. sanada hesap verme gibi luksmuz yok birde adam gibi konus once sen kendini tanit hayirdi dalga gecer gibi konusuyon sitede video ayarlari kayit edlimedigi icin face profilmdende silinmis hatta etiketledigim arkdaslar vardi salakmiyim ben yukledigim videoyu geri siliyim.ha simdi ayarlari duzelttim face ve dailyde olacak video ve sunu sen burda babanin oglunla konusmuyorsun su var benim uyeligim fake deil sen isim ne cisim ne sehir sen kendini tanit bir nerden sin bi sey yazmiyor nerden millete laf diyecegine kendine bir bak sehir bile yazmiyor asil biz nerden bilek senin hesabinin fake olmadiginin yasini bile yazmamissin burda laf vuruyon..cekincemiz yok yani adam gibi İSİMSİZ:)
Benim hesabımla senin ne alakan var ismim yazıyor yaşımda yanında yazıyor şehrim izmir daha birşey lazım mı ???

eyup reis33 link=topic=64194.msg724126#msg724126 date=1364240106' Alıntı:

eyup senı gormek ıstıyoruz amcanı değil bu arada tumosan 5285 de bag motoru puulluk motoru deıl ama kaldırıp suruyor Kardes aradakı fark da bu zaten sana onu anlatmaya calısıyorum ama anlamakta gucluk cekıyorsun.

HassaN20 link=topic=64194.msg724146#msg724146 date=1364241317' Alıntı:
Benim hesabımla senin ne alakan var ismim yazıyor yaşımda yanında yazıyor şehrim izmir daha birşey lazım mı ???
o zaman sende benden hesap soramassin anladinmi.ben kendi fotomu simdi atiyorum amma sende sizde simdi atacaniz haa ister atarim ister atmam size hesap verecek halimde yok baskalrini yargilarken kendinize bakin tumocu arkadas senin motorun fotolari senin fotonuda at her sey foto atmayla kanitlaniyorsa..

baba540 link=topic=64194.msg724142#msg724142 date=1364241205' Alıntı:
3 günlük dünya arkadaşlar.can deyil canan deyil.herkes elindekinden memnunsa sorun yok.hiç kimsenin birbirini kırdığına değmez.herkes alacağında araştırır öyle karar verir.sitenin birinde biri ile bir av tüfeği konusunda tartışmaya girdim.pazar günü av gününde adam kaza yapmış hayatını kaybetmiş.hala daha aklıma geldikce içime batar üzülürüm.ölümlü dünya birbirimizi kırmaya değmez.bu arada traktörünüz hayılrı olsun kardeşim.ALLAH kazasız belasız kullandırsın...kestiğiniz adağıda ALLAH kabül etsin inşallah....

eyup reis33 link=topic=64194.msg724157#msg724157 date=1364242007' Alıntı:
o zaman sende benden hesap soramassin anladinmi.ben kendi fotomu simdi atiyorum amma sende sizde simdi atacaniz haa ister atarim ister atmam size hesap verecek halimde yok baskalrini yargilarken kendinize bakin tumocu arkadas senin motorun fotolari senin fotonuda at her sey foto atmayla kanitlaniyorsa..

traktoru suruyorken at :) ben atıcam da vıdeo yok uygun bı zamanda fotoları cekıp atarım.keşke video ya cektırseydım 100 f ıle çiffte rampada kafa kafaya cıktıgımı şuan cok pısman oldum bak

tumosannn link=topic=64194.msg724160#msg724160 date=1364242345' Alıntı:
traktoru suruyorken at :) ben atıcam da vıdeo yok uygun bı zamanda fotoları cekıp atarım.keşke video ya cektırseydım 100 f ıle çiffte rampada kafa kafaya cıktıgımı şuan cok pısman oldum bak
haa duurr sen bana ne dedin gf nin 4 12 pullugu kaldirdini gosterdedin dimi gf kac bg 80 5050e kac bg 50 ben 4 12 nu pullugu gf den ozelliksiz bir motorla gosterdimko gf parcalar atar.sen inamadin gf de goster dedin ee biraz dusunce olsa gf 80 bg kapsitesi 5050 den fazla e 5050 kaldiriyorsa gf parcalar iste sen mantigini konusturamiyorsun..olay bu birde bak ben foto mu atiyorum sende at.traktorunle bereber ama sen olacan bakalim senin yasin kac ilah misin sen her seyi biliyon

baba540 link=topic=64194.msg724142#msg724142 date=1364241205' Alıntı:
allah razi olsun abi insallah amcam kazasiz kullanir.
al bak benimresimben burda 4 aylik uyeyum hataliyimdiye bir uye vardi onun gibi yalanci cikma sende at fotonu da gorelim senin tumoyuda senide video cekmeye vakit bulamadim deme 10 sn lik is o bahane olur bak ben hesap vermiyorum sende vermiyon ma sen beni yalanci cikartmya calisiyon cikaramanda tartismayi idda ederekde sen basllattin bari su videolari gister lafta her sey olur 2 ay once 5050e 1.5 lt yakti dedigimde inanmadilardi video atinca inandilar.yani burda evvel allah yalanci cikmam senden br kare foto bekliyorum.

eyup reis33 link=topic=64194.msg724182#msg724182 date=1364243779' Alıntı:
allah razi olsun abi insallah amcam kazasiz kullanir.
al bak benimresimben burda 4 aylik uyeyum hataliyimdiye bir uye vardi onun gibi yalanci cikma sende at fotonu da gorelim senin tumoyuda senide video cekmeye vakit bulamadim deme 10 sn lik is o bahane olur bak ben hesap vermiyorum sende vermiyon ma sen beni yalanci cikartmya calisiyon cikaramanda tartismayi idda ederekde sen basllattin bari su videolari gister lafta her sey olur 2 ay once 5050e 1.5 lt yakti dedigimde inanmadilardi video atinca inandilar.yani burda evvel allah yalanci cikmam senden br kare foto bekliyorum.
senın anlamadıgın nokta şu gf bag serısı dıyorsun 4 lü 12 donerlı takılmaz dıorsun aama adam burda tumosanda bag motoru ama 4 lü 12 donerlıyı takmıs bu arada bag motorlarının beygılerı cok yuksek olur ama tarlada 60 lık 70 lık tarla motoruna kafa tutamaz sana soyle bır ornek vereyım bahce tıpı 100 beygırlık bı motorla 80 beygırlık tarla motorunu tarlaya koyarsan 80 bygırlık 100 beygırlıge ınan o tarlada 5 tur bındırir sen burada 50 beygırlık e serisi takmıs dıyorsun tabıkı takar cunku tarla tipi bahce tıpı deılkı taksın bahce tıpınede goreyım onu tumo gibi çorak toprakta sursun videoyu ıyi ızle o tozlar gozune kacmasın ...

http://www.facebook.com/photo.php?v=141965335944454&set=vb.100003929657730&type=3&theater

tumosannn link=topic=64194.msg724185#msg724185 date=1364244237' Alıntı:
senın anlamadıgın nokta şu gf bag serısı dıyorsun 4 lü 12 donerlı takılmaz dıorsun aama adam burda tumosanda bag motoru ama 4 lü 12 donerlıyı takmıs bu arada bag motorlarının beygılerı cok yuksek olur ama tarlada 60 lık 70 lık tarla motoruna kafa tutamaz sana soyle bır ornek vereyım bahce tıpı 100 beygırlık bı motorla 80 beygırlık tarla motorunu tarlaya koyarsan 80 bygırlık 100 beygırlıge ınan o tarlada 5 tur bındırir sen burada 50 beygırlık e serisi takmıs dıyorsun tabıkı takar cunku tarla tipi bahce tıpı deılkı taksın bahce tıpınede goreyım onu tumo gibi çorak toprakta sursun videoyu ıyi ızle o tozlar gozune kacmasın ...simdi 5050 bahce bag sartlari icin cunku burda kullaniyorlar simdi fotoyuda koydum sen de ko y. bu traktor zaten adres veriyorum tarsus kargili koyunda ovada calisiyor.birde e serisi zaten bag bahce kucuk isletme icin.birde hadi sende koy foto beni yalanci cikaramadin.gf yle ger yere girerim yani 80 lik gf o pullugu otturrur bide cukur ova topragibserttir bak ali abi ne dedi t5060 okadar cekmiyor dedi sen orda gf yi dedin benim tumo gecer dedin iddayi sen baslatin allah mutlaja seninde motorunda resmi vardir at bir de gorek.sende yalanci cikma burda her sey senden cikiyor aslinda.... ben amcam traktor almis die atiyorum adimiz reklamciya vs seylere cikiyor yani sen baslatiyon haa tarkayada baga vururum tumoyla allahina kadar ve o tumo gf yi ezemez.yani ben laf anlatmak usandim sana ama sende bir foto at seninde yasi gorek birde sen dogrucu cik allah icin demeyi biliyon soyle boyle keske video cekseydim video cekmek zor bir sey deil..

http://www.facebook.com/photo.php?v=141965335944454&set=vb.100003929657730&type=3&theater