John Deere Sulamada.....

Ynt: John Deere Sulamada.....

hem bende bi ufak tümosan alacktım jd yi almadan önce 60*80 veya 65*80 lere baktım hiç öven kimse yok bana aldırmadılar.çünkü 60 beygirlik motor 82 8280 kalıbında motor yapmışlar 8280 zor hakından geliyoo o gövdenin 60 80 nasılo gelsiin

kalıbı aynı olsa nolcak biri 3000kg biri 4000 küsür boya bakma sen...yeni çıkan erkuntların 60-70 we 80 lik lerinin hepsibin boyu aynı ama kaporanın altında yatana bak..mf ye laf yok zaten..

motoru perkinsin motorun dan daha mı iyi ali tam olarak bilmiyorum ama deutz un bence motor yapımına kalmadan sevilir durumdayken satmalı masraf açmadan değiştirmelisin ağır olur masrafı tahminimce artı tümosan 3085 tabi ki yaptığı işi yapamaz fark var hemde çok fazla seviyorum bu motorları ya massey ya erkunt unutmadan takım çantasının yerini değiş artık bak yeri varmış

[
ozgurefe09 link=topic=22838.msg196350#msg196350 date=1247925912' Alıntı:
motoru perkinsin motorun dan daha mı iyi ali tam olarak bilmiyorum ama deutzun bence motor yapımına kalmadan sevilir durumdayken satmalı masraf açmadan değiştirmelisin ağır olur masrafı tahminimce artı tümosan 3085 tabi ki yaptığı işi yapamaz fark var hemde çok fazla seviyorum bu motorları ya massey ya erkunt unutmadan takım çantasının yerini değiş artık bak yeri varmış
tabiki abi ya perkinsle arasında çok fark var hem perkinsten saglam.servis bunun moturuna 12 saat garanti veriyo ama dedigin gibi motru rektefe yaptırım desen tümosan gibi iki buçuk milyara deil 8 milyara yapılıyor.ama bi z gayet memnunuz.1 ay önce internette sattıydım motoru bunların phantomlarnı alacaktın üste 4 milyara daha verip ama phantomların pompa farklıymış bunlardan çok yakıyomuş.bide motorumuz temiz olunca satmaktan vazgeçtik.