JOHN DEERE TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Ynt: JOHN DEERE TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

nforcer link=topic=799.msg207196#msg207196 date=1251053942' Alıntı:
burda war bi 2030 mu 2130 mu bilemicem...güzel ama hararet yapıyo hemen..
bizim 106s i satarken ..77 yılında almanların koyduğu antifiriz vardı üzerinde ..abartmayayım ama 50 derece sıcaklıkta , tarla sürer...

John deere çok gelişmiş bir teknolojiye sahip motorlardan biri.. Adamlar çok süper ve kaliteli işçilik yapıyorlar.. Yakıt konusu fazla olsada verilen paraları her kuruşuna kadar hakediyor..

tersakan link=topic=799.msg51601#msg51601 date=1213994841' Alıntı:
JD ' lerin çoğunda yakıt sarfiyatı fazladır o kötülüğü var ama kullanış olarak güzel makineler.
Ayrıca Fendt ' ten sonra Dünya ' da teknolojide JD ve Claas var...
bana göre fendtten sonra teknolojide deutz geliyor..eskiler olsun öle yeniler de bilemem..yanlış anlaşılmasın..

bizdede 5403 var hindistan malı diyolar ama traktörde tık yok o kadarda acı kullanıuyoz bizle alan arkadaşların başka markalar bi sürü arza actı fakat 3 vites oluşu traktörde bi eksiklik 2030 da var ikiside cok saglam hindistan malı diye kötülemeyin sonucta oda jd standartlaruında cıkıyorrr.

jd traktörümden çk memnunum yok fazla yakıyor çekmiyor heppsi hikaye ve çok sağlam traktörler servise yağ değişimi ve kabin klima bakımlarından başka hiç gitmedim şimdiye kadar

Bizde 5625 jd var.Askı kolları kısa fazla yük kaldırmıyor.Ayrıca çok yakıyor çekmiyor diyenler her aracın bir kapasitesi var üstüne çıkmaya çalışırsanız böyle olur.NH7740 4 lü jd ye bağladık çekmedi.Niye?NH Turbosuz 98 hp verio ama jd 85 hp kapasitesi bu daha küçük 4 lü çekio.Ama aynı şartlarda çekişmeleri izledim jd alıyo.