Johndeere 6100m mi? Deutz Fahr 5110g mi?

Öncelikle konuyla ilgilenip bana yardım için sunduğunuz seçenek için teşekkür ederim. O traktörüde iyi bilirim ama biraz bana arkası dar geldi. Birde fuarda merakımdan standlarına gittiğimde bir Allah’ın kulu gelipte ilgilenmedi bile . Aslında güzel bir traktör fakat insan malını satarken bile ilgilenmezse sattıktan sonra ne olur halimiz size naçizane sorarım.
Toprağım öncelikle hayırlısı olsun. Bende eceabattanım. Bende MF s5711 aldım. Servis konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadım. Arka kısmına gelince 2.39 cm genişlik var. Ayçiçek arasına girmiyor diye ben daralttırdım 2.09 cm düştü genişlik.

Bence 400-500 bine ikinciel birsey bakın kısadan dönün çok borclanmayın. Her iki traktörde 1 milyon edecek makineler değil. Ben olsan almazdım. Jd de hayat R serisinde Deutzdada K serisinde baslıyor.
İkinci el almak bile mantıksız . Şöyle temiz az saatli bir güçlü yapılı traktör fiyatları almış başını gitmiş . 2017 Jd 5105m e ve MF 5450 ye 700-750 bin TL yazan bu ülkede zalimler var . Ülkemizde bir insanda olması gerekip olmayan bir çok insani vasıflar var .

Deutz da eski döküm kalitesi yok yan kolların dökümünü kıranı görmüştüm. 5090g powershuttle var komşumda motor çok hantal kalıyor öne giderken hızınız çok çok az olsa dahi geri atınca şatılı stop ediyor nasıl bişi anlamadım. Youtubede doğukan turgut var kendisinde 120r var bi ara traktada 6120m videosu çekmişti kullanan adam çok memnundu kompakt bi traktör. John deere asla kalitesinden taviz vermiyor

İkinci el almak bile mantıksız . Şöyle temiz az saatli bir güçlü yapılı traktör fiyatları almış başını gitmiş . 2017 Jd 5105m e ve MF 5450 ye 700-750 bin TL yazan bu ülkede zalimler var . Ülkemizde bir insanda olması gerekip olmayan bir çok insani vasıflar var .
Doğru söylüyorsun kardeşim, o 'nün fiyatı almış başını gitmiş bunun fiyatı uçmuş diyoruz kızıyoruz da bizde aç gözlü degilmiyiz ya.Bundan iki ay önce sahibinden de adam 73 model 3000 lige 45 bin yazdı.2000 model lere 350-550 yazıyorlar şimdi.Senin bu dediğin traktörler onlara göre ucuz kalıyorlar, fırsat bulunca zalimlasiyoruz.ondan sonra kızıyoruz gubre 15 olmuş diye...

Herhangi bir opsiyon seçeceği Türkiye’ye gelecek olan 6100m serileri için geçerli değilmiş. Yani bana söyledikleri ya herro ya merro mal bu dediler. 5 serisini sordum , onlar Avrupa dışından geldiği için pahalıya geliyormuş. Ama kafama takılan şey Kubota’ da Avrupa dışından geliyor o nasıl uygun fiyatlı anlamıyorum.
6100 M seri ile 5125 R seri arasında 5125R , motor gücü yönetimi olarak bir tık daha iyi gibi duruyor.
5100 R , 50 000 euro , 6115MC , 57500 euro market fiyatları vardı.
Euro 5 motorların esneklik nitelikleri JD 6030 Premium seri ile aynı olmayacaktır.
Daha esnek ve sarsıntısız sürüş sağlayacak nitelikler gösterecekler.
Bu yüzden beygir sayıları biraz daha yüksek ve tork yedekleri orta kıvamda motorlar gelecek.
JD 6120 M , seçilmiş model varken alt beygir gücü bize cazip görünmedi.