Johndeere 6120r mi yoksa tr6.120 mi

Johndeere 6120r mi yoksa tr6.120 mi

• John deere

Kullanılan: 24 88.9%
  • New holland

Kullanılan: 3 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    27
Emsal çeki demiri gücünde olması için TR6 130 ile JD 6120 R kıyaslanabilir.
Transmisyon farkları var, fiyat farkları da var.
T6 145 AC seride emsal çeki demirinde ve fiyatlarda kıyaslayabiliriz.
Sürüş dinamikleri olarak New Holland, Ford gibi çeki karakteri taşır.
JD, hiçbir şeyler geyikler gibi çalışmazlar.
Maxxum 120 dediğimizde çeki demirinde sınıf lideridir.
6-7 sınıfı arası nitelik taşıyor.
Versum 120 serisi yakın çeki demiri gücünde olur.
Filo içinde bu traktörler daha kullanışlı olur.Hayırlısı olsun.

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Emsal çeki demiri gücünde olması için TR6 130 ile JD 6120 R kıyaslanabilir.
Transmisyon farkları var, fiyat farkları da var.
T6 145 AC seride emsal çeki demirinde ve fiyatlarda kıyaslayabiliriz.
Sürüş dinamikleri olarak New Holland, Ford gibi çeki karakteri taşır.
JD, hiçbir şeyler geyikler gibi çalışmazlar.
Maxxum 120 dediğimizde çeki demirinde sınıf lideridir.
6-7 sınıfı arası nitelik taşıyor.
Versum 120 serisi yakın çeki demiri gücünde olur.
Filo içinde bu traktörler daha kullanışlı olur.Hayırlısı olsun.
Sayın hocam 6060 nh kullanıcısı arkadaşım yakıt tüketimi benş korkuttu, ülkemizde bulunan maxxumla , nhler aynı değilmi? Birde çeki demiri gücüyle, kollara takılan pulluk arasında fark varmıdır? Bu gece papatya çayı fayda etmemiş anlaşılan.[emoji4]

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Sayın hocam 6060 nh kullanıcısı arkadaşım yakıt tüketimi beni korkuttu, ülkemizde bulunan maxxumla , nhler aynı değilmi? Birde çeki demiri gücüyle, kollara takılan pulluk arasında fark varmıdır? Bu gece papatya çayı fayda etmemiş anlaşılan.[emoji4]
Zemine göre güç yönetimini ayarlamak gerekir, düşük devir kullanıyor olabilir,
Pulluk ve ayarları başlı başına önemlidir.
Motor haritası güncellemesi istiyordur, bazı modellerde ek güç üretimi devreye alamama sorunları var, konu açtım, cevap gelmedi.
Ekipman büyüklüğü ve toprak yapısı da önemli, yere güç aktarımı daha iyi olan modelleri değerlendirebiliriz,
Profesyonel sürücülerin deneyimlerini beklerim.

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450
Zemine göre güç yönetimini ayarlamak gerekir, düşük devir kullanıyor olabilir,
Pulluk ve ayarları başlı başına önemlidir.
Motor haritası güncellemesi istiyordur, bazı modellerde ek güç üretimi devreye alamama sorunları var, konu açtım, cevap gelmedi.
Ekipman büyüklüğü ve toprak yapısı da önemli, yere güç aktarımı daha iyi olan modelleri değerlendirebiliriz,
Profesyonel sürücülerin deneyimlerini beklerim.
5 metrelik lazerde 6060 14 -15 gazda saatte 15 litreden yakıtı yukarıda imiş ama traktör duymuyor diyor kullanıcı, traktör ağırlığı 7300 kg.aynı muadil 6930 6 silindir yakıtı daha az , ikiside onun , 4 silindir jdler en ağır çifte 11-12 litreyi geçmez , nh ler korkuttu beni vesselam favoriden çıkardım.(.lazer çekimi çiftten daha az mazot yaktırır).

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
5 metrelik lazerde 6060 14 -15 gazda saatte 15 litreden yakıtı yukarıda imiş ama traktör duymuyor diyor kullanıcı, traktör ağırlığı 7300 kg.aynı muadil 6930 6 silindir yakıtı daha az , ikiside onun , 4 silindir jdler en ağır çifte 11-12 litreyi geçmez , nh ler korkuttu beni vesselam favoriden çıkardım.(.lazer çekimi çiftten daha az mazot yaktırır).
NH T6000 ve T6 serileri pullukta genelde 1600 devirle kullanılıyor, biraz az devir veriyor, seri sonu T6090 RC tercih edilip 6 m lazer denenebilir.Pullukta aga motoru gibi aheste aheste gitmek gerekiyor.T6000 serileri 6-8 km/h arası pulluk hızı var.JD 6115 RC, 1900 devirle 9 km/h hızla sürüm yapabilir, konfor ve dizayn tercihleridir.Motora aşırı yükleme, ( overloading ), yaptığımızda yakıtı içer.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Jd 6120r güzel ama sıfirlari cok pahalidir ikinci el temiz düşük saatli 500 bin civarı vardır, hangi işlerde kullanacaksınız arazi kaç bin dönüm, aşırı işiniz yoksa tr6 alın
Hocam yaklaşık olarak 2000 dönüm ekiyoruz her işe koşturacağız tütün ki balya makineside dâhil buna çok ufak işler için ise ufak traktörünüz var zaten

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
NH T6000 ve T6 serileri pullukta genelde 1600 devirle kullanılıyor, biraz az devir veriyor, seri sonu T6090 RC tercih edilip 6 m lazer denenebilir.Pullukta aga motoru gibi aheste aheste gitmek gerekiyor.T6000 serileri 6-8 km/h arası pulluk hızı var.JD 6115 RC, 1900 devirle 9 km/h hızla sürüm yapabilir, konfor ve dizayn tercihleridir.Motora aşırı yükleme, ( overloading ), yaptığımızda yakıtı içer.
Az devir veriyor çünkğ motor yükü çekebiliyor, zorlanmadan diyor kullanıcı aynu zamanda 6050 nh 6 silindirde var onu soramadım , her motor ayrı özeliklerde çalışıyor öğrenmiş olduk, ama jd 6930 daha ax yakıyor, jdler korkulduğu kadar mazot yakmıyor nhlere bakarak, olası bir değişiklikte jd den başkası göremiyorum birde 5455 ler.

• Muhteşem
Tepkiler: The_Hoca