kardeşlerim,arkadaşlarım değerli abilerim buraya bakarsanız sevinirim..

Ynt: kardeşlerim,arkadaşlarım değerli abilerim buraya bakarsanız sevinirim..

dennizs link=topic=26036.msg215610#msg215610 date=1253290977' Alıntı:
o zaman ayn ilgiyi senden bekliyoruz mustafa:D hangi üni hangi bölüm :D

Ben Uludağ Üniversitesi otomativ ve güverte okudum allaha çok şükür bitti

Hadi bakalım, bende diyordum bunu kim dicek bana... :)

Çorum Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

Fakülteyle, alanla, ne şekilde bu bölüme gidileceğiyle, bitirince ne olunacağıyla ilgili soruları olan arkaşlara her zaman yardımcı olabilirim.

atilla link=topic=26036.msg215643#msg215643 date=1253295773' Alıntı:
nh nicli kardeşime teşekkür ederim .. bitirdiğim üniversite bazı yanlış yorumlara neden olmuştur ..tekrar söylüyorum .. hiç bir üniversiteyi hakir görmemişimdir ..üniversiteler bilim yuvasıdır ... özelliği bu zaten...
Aynı hassasiyeti acaba traktörler için de gösterir miyiz? Yok ama hiç kimseyi hakir görmüyorsak bazı şeyleri üstün görmenin anlamı nedir? Üstün görülen birşey var ise hakir görülen birşey de vardır. Decartes felsefesi değil mi abi, Birşey zıttıyla vardır. Ama yine de bazı üniversiteler ayrıcalıklıdır mı desek acaba. Mesela Çağrı kardeşimizi tebrik edelim memleketin en iyi teknik üniversitesinde okuduğu için. Çağrı kardeşim okulunun tadını çıkar. Dünyanın en iyi kampüslerinden birinde okuyacaksın.

diomedes link=topic=26036.msg215760#msg215760 date=1253312125' Alıntı:
Aynı hassasiyeti acaba traktörler için de gösterir miyiz? Yok ama hiç kimseyi hakir görmüyorsak bazı şeyleri üstün görmenin anlamı nedir? Üstün görülen birşey var ise hakir görülen birşey de vardır. Decartes felsefesi değil mi abi, Birşey zıttıyla vardır. Ama yine de bazı üniversiteler ayrıcalıklıdır mı desek acaba. Mesela Çağrı kardeşimizi tebrik edelim memleketin en iyi teknik üniversitesinde okuduğu için. Çağrı kardeşim okulunun tadını çıkar. Dünyanın en iyi kampüslerinden birinde okuyacaksın.
Teşekkürler abi diyorum muhtemelen benden yaşça büyüksündür abi...

ismailcim ben değilim benim mesleğimi biliyorsunda en kısa zamanda birde veteriner olucak, birader bizim uludağ veterinerliği kazandı bu sene,recep dirliğin yerine velihat :D

susurluklu10 link=topic=26036.msg216107#msg216107 date=1253393358' Alıntı:
ismailcim ben değilim benim mesleğimi biliyorsunda en kısa zamanda birde veteriner olucak, birader bizim uludağ veterinerliği kazandı bu sene,recep dirliğin yerine velihat :D
inşallah abi....bizim bure lazım artıkın şöle işinin ehli birisi....

susurluklu10 link=topic=26036.msg216111#msg216111 date=1253393865' Alıntı:
özbek varya yaaa topram:D
biz bi aydınla ufuğu biliriz....gerisini çağırmayız hiç... zaten haywan da azaldı eskisi gibi yok...