Konya Tarım Fuarı TT4.75 New Holland İlk Lansmanı Yapıldı

Bu case bayileri.cok tok saticilar esnemiyorlar hic fiyatta birde elindeki traktore cok dusuk veriyorlar.gorende fendt satiyor sanirlar :)
Buyuk traktor buyuk sorun butun ekipmanini buyuk traktorle cope atiyorsun resmen ona gore ekipman temin etmeye gidiyorsun traktor kadar ekipman maliyeti tutuyor. 75c isini rahatlatir ve gorurse. Fazlasina gerek yok kardesim.ekin traktorle aram iyidir dusunursen ilerde elimden geldigi kadar yardim ederimm. Ankaranin hang ilcesindesin. Kardesim

Polatlı bayiisi diğer ilçelere bakarak daha uygun fiyata veriyor abi zaten satış sorumlusu İsa abi tanıdık yeterince yardımcı olacak ta önce bizimlileri ikna etmek lazım. :) Yenikent bayiliğini de almışlar şuan satışlar çok iyi dedi zaten bayinin önü yığınla ikinci el doluydu bayide sadece 3 tane sıfır motor kalmış :)

Bizim yakın köyden bi öğretmen abimiz tl 100'ü verip td 110 aldı. Biz iki mavi severiz biri gökyüzü diğeri Nh diyor. :)

Tl-100'den TD-110'na binmek için mavili mavili mor çiçek şarkısını 1 sene bi fiil dinlemesi lazım ki hipnozlansın :)

Attan inip eşeğe binilmiş resmen, işin şakası New Holland tercihim olsa 10 beygir 20 beygir düşük alır avrupasını alırım Türk Traktör 70-66 80-66 serileri ile MF 265 285 Serilerini piyasa olarak bitirmiş ve şuan çıkardığı modeller ile Samsung'dan farkı yok benim gözümde aynı ürün bol bol şekil değiştirilmiş hali ile piyasada

Polatlı bayiisi diğer ilçelere bakarak daha uygun fiyata veriyor abi zaten satış sorumlusu İsa abi tanıdık yeterince yardımcı olacak ta önce bizimlileri ikna etmek lazım. :) Yenikent bayiliğini de almışlar şuan satışlar çok iyi dedi zaten bayinin önü yığınla ikinci el doluydu bayide sadece 3 tane sıfır motor kalmış :)

ekın traktorun satıslar ıyı olmaz mı bazen soruyorum elımde kalmadı dıyorlar uygun fıyatlı yokmu dıyorum eskı lerden kalma zam oncesı gelenlerden kalmadı dıyorlar. tum turkıye genelınde case fırması bu jxc serısı ıle kendını ıyı tanıttı en cokta c serısı satıyorlar

Sağolun iyi dilekleriniz için maddi durumum bir yılda iki traktör alımını kaldırmaz yalana gerek yok daha mf5455 in az da olsa borcu var yaz bi gelsin duruma bakarız. Tt4 e bahane bulamadım çok güzel gercekten kanım ısındı.Havalı mibzerle ekime, ara çapasına, rotovatore, ilaç ve gubre atimina cuk oturur. İnşallah imkanlar el verir de alırız ��

5455 in yanına kırmızı yakışır.

Sağolun iyi dilekleriniz için maddi durumum bir yılda iki traktör alımını kaldırmaz yalana gerek yok daha mf5455 in az da olsa borcu var yaz bi gelsin duruma bakarız. Tt4 e bahane bulamadım çok güzel gercekten kanım ısındı.Havalı mibzerle ekime, ara çapasına, rotovatore, ilaç ve gubre atimina cuk oturur. İnşallah imkanlar el verir de alırız ��

İnşallah en iyileri nasip olur çay iki oldu der gibi 2. Kırmızıyı bekleriz :)

• Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz
34b2c4006a56ebb7748703bf466547f6.jpg

e612a5dafe85bb6d056f8773c8037e1f.jpg

VE 75 beygir haricinde 65 beygirdede hostes koltuğu yapmışlar inşallah kabinli kabinsiz tüm TT4 beygirlerinde vardır almışken hostes koltuğu olsun oturacak yer yok koca motorda :)

Eğer Case jxc yi kastediyorsanız powershuttle olursa onu da düşünebilirim. Yok mf 4700 serisi diyorsanız benim aklıma yatmiyor 100000 üstü fiyatı var hatta 120000 üstü. 120 veren adam case 85c 95c alir bence daha güzel bir traktör.

Yeni JXC ler artık 12x12 vites ayrıca Haziran ayı gibi mekanik Hi-Lo da eklenecekmiş. Bunun yanında Powershuttle da yenilikler arasında. Fiyatı ne olir bilmiyorum ama teknik özellikler gayet iyi olacak. TT4.75 gayet güzel olmuş ama yeni JXC ler daha donanımlı ve motor bakımından daha yenilikçi diyebiliriz. Tabii maddi durum iyiyse Farmall C çok daha şahane olabilir şimdiden hayırlı olsun:)

şimdi bu tt4.75 ölçüsel olarak iyi hatta mükemmel olmuş mısır,pamuk için eksik olan bi modeldi sıra arasına girebilen ve güçlü bi traktör eminim ki çok sataaktır ama sanjıman td şanjımanı ise yine olmadı bize tt4 veya tt serisinin hız sıralamasına sahip 8x8 veya 12x12 lazım ozaman tam aranılan traktör olur