KONYA TARIM FUARINA KATILACAKLAR 2013

FUARA HANGİ GÜN GELİRİM

• Kullanılan toplam oy
    146
  • Bu anket kapanacak: .
Ynt: KONYA TARIM FUARINA KATILACAKLAR 2013

Arkadaşlar ne yazıkki Konya fuarı bu gün şiddetli lodos yüzünden çöktü birçok kişininde fuar gezi planları suya düştü,bende birçok arkadaş gibi son güne bırakmıştım geziyi sorulacak ,araştıtılacak çok şey vardı ama salık olsun birdaki yıla İnşallah.

evet bu yıl çok büyük hüsrana uğradım son gün giderim arkadaşlar ile gezerim dedim olmadı nasip değilmiş hayırlısı olsun arkadaşlar

Biz perşembe günü gittik.Yine kalabalık keşmekeş yüzünden ağız tadıyla gezemedik.Artık bence sesimizi yükseltmemiz gerekiyor.Konya fuarı gibi Türkiyedeki sayılı fuarlardan birine yakışmıyor bu görüntüler.Otoparkta bir düzen yok,dünya kadar alanda arabalar öyle rast gele park edilmiş.Kapalı alanların havalandırması sıfır,bu kadar sıcak olamaz.Traktörler hariç hiçbir sektör düzenli değil mesela ekipman satanlar sadece bir yerde,tohumculuk gübre vs bir yerde,hayvancılıkla ilgili firmalar bir yerde toplansa çok mu zor olur acaba ? Bir de bu çadır rezilliği var tabi allahtan ölüm olmadı ama geçen sene de birçok sıkıntı vardı nasıl olsa herkes gelir diye tüyap hiçbirşey yapmıyor.

Çağrı link=topic=62326.msg720359#msg720359 date=1363556704' Alıntı:
Biz perşembe günü gittik.Yine kalabalık keşmekeş yüzünden ağız tadıyla gezemedik.Artık bence sesimizi yükseltmemiz gerekiyor.Konya fuarı gibi Türkiyedeki sayılı fuarlardan birine yakışmıyor bu görüntüler.Otoparkta bir düzen yok,dünya kadar alanda arabalar öyle rast gele park edilmiş.Kapalı alanların havalandırması sıfır,bu kadar sıcak olamaz.Traktörler hariç hiçbir sektör düzenli değil mesela ekipman satanlar sadece bir yerde,tohumculuk gübre vs bir yerde,hayvancılıkla ilgili firmalar bir yerde toplansa çok mu zor olur acaba ? Bir de bu çadır rezilliği var tabi allahtan ölüm olmadı ama geçen sene de birçok sıkıntı vardı nasıl olsa herkes gelir diye tüyap hiçbirşey yapmıyor.
bursa fuarından başkası yalan be blader :)

Çağrı link=topic=62326.msg720359#msg720359 date=1363556704' Alıntı:

Çağrı yerden göğe kadar tüm dediklerinde haklısın...

Ama Tüyap burada sadece kiracı mülk we arazi her şey Konya Ticaret Odası ' nın...

İş KTO ' da bitiyor.

Konya çalkalanıyor, kesin bu sene bir çözüm bulurlar katılımcı firmalarda birleşip ona göre hareket edecekler, çok firma sahibi arkadaşım bunu dedi...

Hermiyas link=topic=62326.msg720368#msg720368 date=1363557049' Alıntı:
Çağrı yerden göğe kadar tüm dediklerinde haklısın...

Ama Tüyap burada sadece kiracı mülk we arazi her şey Konya Ticaret Odası ' nın...

İş KTO ' da bitiyor.

Konya çalkalanıyor, kesin bu sene bir çözüm bulurlar katılımcı firmalarda birleşip ona göre hareket edecekler, çok firma sahibi arkadaşım bunu dedi...
Ama benim sıkıntılarım sadece fuar alanından değil,biliyorum mülk ve arazinin ticaret odasına ait olduğunu.Organizasyondan yana da çok sıkıntılar var

Çağrı link=topic=62326.msg720370#msg720370 date=1363557138' Alıntı:
Ama benim sıkıntılarım sadece fuar alanından değil,biliyorum mülk ve arazinin ticaret odasına ait olduğunu.Organizasyondan yana da çok sıkıntılar var

Ha ondan bende muzdaribim organizasyon 10 üzerinden 1 bile değil bu kadar paranın döndüğü bir ortamda...

Yerden göğe kadar haklısın, benim de katılımcı olduğum bir fuarda o girdiğin metal yapılı giriş holünde Şakalak ' ın olduğu yerde yani sol hatta su borusu patladı tawana kadar bizim bi kaç alet de ziyan olmuştu. Bunlar Tüyap ' ın rutin problemleri....:(