köyde ev yapımı

Eskişehir de Kızılinler köyünde kendime ev yapıp tarımla ilgilenmek istiyorum ama önüme sit alanı vs buraya ev yapamazsın diye sıkıntılar çıkıyor ama köyüm şehre yakın olduğu için bir çok yazlıkçı ev yaptı kayıtsız ben bu konuyla ilgili sizce ne yapmalıyım bana izin vermiyorlar gülünç bir durum
Köyler büyuk şehre bağlanıp mahalle olduktan sonra , sıkıntılar oluştu, sit alanına çivi çakamazsın , şikayet olursa yada belediye yıkım yapmak isterse yıkar, bizim bölgede 20 senelik sayıca çok belki 300 yazlık yıkıldı,

• Beğen
Tepkiler: murat1919
Köyler büyuk şehre bağlanıp mahalle olduktan sonra , sıkıntılar oluştu, sit alanına çivi çakamazsın , şikayet olursa yada belediye yıkım yapmak isterse yıkar, bizim bölgede 20 senelik sayıca çok belki 300 yazlık yıkıldı,
En azından onlarınki yılıksa belki olur dicem ama onlara elektirik su getirip bize izin vermemeleri çok saçma o insanlarında ayrıyetten emekleri var önce yaptırıp sonra yıkmak çok saçma

Bir yazlık yıktılar görmeniz laxım belki 20 sene önce yapılar var, isterseler tapuyu bile iptal ederler, bizim dümduz tarlaya 2b cıkti 100 yıllık orman tarla tapusu, deveye sorulan soruyu hepimiz biliyoruz, açak yapın desem elk, vermezler,
İmar barişindan önce ev yapsaydiniz belki bişeyler olurdu o ara parayı veren şehrin gobeğinde imara uydurdu, fakat sit alanı bambaşka bişey

• Beğen
Tepkiler: murat1919