Kullandıgınız en unutulmaz traktör modeli ?

Arkadaşlar 67 model Ford 5000 im var, 4 11 pullukla takviye 4 de 10 dekar alanı 120 liralık mazotla sürdüm, sizce nasıl yakmış, çiftçi liğe yeni başladığım için ne ne kadar yakar bilmiyorum. Mazotu 6,30 dan aldım. Bu arada tarla tavindaydi desek yeridir. 2 3 kere falan zorlandı

Seri 1 de mi sürseydim abi, aklımda kaldı. Tıkamak istemediğim için traktörü t4 de sürdüm. 2 kere falan gittim geldim sonra vazgeçtim, malum 67 model
Ben seri 1 surerim davamlı 6 km hızda 1.3 lt yakıyor dekara bazen 2/3 ile sürerim oda 5km hizda 1.5 lt yakiyor 2 litreleri hic gormedim gecen sene koyden birine 50 dekar surdum td tam depo ile yarınin birz alti yakmisti 90 lt depo ile 60 dekar suruyorm ortalama

Ben seri 1 surerim davamlı 6 km hızda 1.3 lt yakıyor dekara bazen 2/3 ile sürerim oda 5km hizda 1.5 lt yakiyor 2 litreleri hic gormedim gecen sene koyden birine 50 dekar surdum td tam depo ile yarınin birz alti yakmisti 90 lt depo ile 60 dekar suruyorm ortalama
Çok iyi yakıyor senin traktör Maşallah diyelim, benimki eski tip olduğu için içiyor galiba. Şuda aklıma geldi, hızlı gitsin diye gazı kökledim hep, tam tork gücü aldığında 14 18 devir arası sürsem belki değişir. Birde o şekilde sürmek denemek lazım, teşekkürler abi