Kullanıcısı ve bölüm başkanıyım ama böyle bi motor yok:

Ynt: Kullanıcısı ve bölüm başkanıyım ama böyle bi motor yok:

Emin Ünal link=topic=65373.msg740853#msg740853 date=1368030926' Alıntı:
Biz öyle böyle diyoruz TTF ' yi beğenmiyoruz, ama şöyle bir durup düşündüğün zaman yine en iyisi New Holland TD-D serisi çıkıyor...
2. El satışı olsun , yedek parçanın ve servisin hızlı ve ucuz olması yönünden ;)
Kesinlikle bende olduğu için demiyorum.Aksine TD-D ' ye gönülsüz biniyorum...
aynen katılıyorum nh pahalı deyip almıyosunuz ama işte o ucuza aldığınız motorlar başınıza sorun oluyo arkadaşlar 2.eli en yüksek parça ve servisin en çoğu en ucuzu nh de bunları unutmayın

Kral Td pek sorunu olmuyo diğer traktörlere göre olsa bile servisi 30 dakikada geliyor servis yönünden bi sorunumuz yok hatta servis tamircisi benim kankam galeriye her gidisimde en az 2-3 traktör sürüyorum

adama sat diyonuzda ne kadar kolay demi söylemesi :)
abi servisin vicdansız ellerinden başkası derman olamaz gibi :D
inşallah maduriyetiniz giderilir de erkunttan keyif almaya başlarsınız

hannas link=topic=65373.msg740864#msg740864 date=1368032372' Alıntı:
Yorumunu okuyunca dayanamadım. 54C nin hidrolik kolu kırıldı. 5 hafta oldu gelmedi. yerine uzun bi vida taktım onla kullanıyoruz. ALLAH tan kepçe işi felan yok bu ara.
iyi çalışmalar...54 c nin garantisi falanmı varda gelecek aceba ewn temizi gidecen alıp gelecen bizim tt75 in lift o matic halatı koptu geçen gün garantisi de var traktörün servisi aradım kalabalık akşam gelebilirim dedi sen dolmuşçuya ver ben alırım dedim köyün dolmuşçusu aldı geldi toplasan 1 saat etmez parça sıkıntım

traktör tecrübe işidir erkun montajla halkı kandırıyor yerli diye beldemizde arkadaşım aldı herk zamanı başına gelmedik kalmadı sessiz sedasız zararına sattı kurtuldum diye bayram ediyor oda şanzıman ve defransiyelden dişliler kırmıştı yakıtta anormaldi ne diyelim motor şanzuman uyumluluğu çok önemli

geçmiş olsun. biz servis müdürüne haber verir vermez parçayı yolluyor sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar. yakıta gelince kudret phantom 3085 ten az yakıyor bunu ölçtük bu sene. ben aksine firmanın ilgili olduğunu düşünüyorum o yönden çok memnunum ama bu ilgi konusu biraz da bölgenin servis müdürü ile alakalı. bizim bölgenin servis müdürü sağolsun çok ilgili

yorumlar ve destekler için teşekür ederim arkadaşlar
YUSUFTUYLUOGLU link=topic=65373.msg740937#msg740937 date=1368037556' Alıntı:
Bu fabrika ları birgün toplanıp protesto edelim sonrada birguzel dovelim. ..
:) buna katılıyorum bazı firmalara tav oluyorum baen gidip dövesim geliyor..
servis istiyor parçayı 2 güne gelir diyorlar sonra bakıyorsun yok cumaretesidi yok pazartesidi atlatıyorlar eh bi sefer işin tam sıkı zamanında bide motorun yatması insanın canını sıkıyor eski müdür o kadar iyi değildi bende bu mudur sevdim bakalım hemen arayıncada işleri yoluna koydu bugun parça elimizde diye umuyorum bakalım göreceğiz..
Motoru satmm çünki motordan memnunuz tek sorun dişli kırması geçen senede kırdı bu senede sezon sonu bakıma gidince dişli kırılmış diyorlar hem satsam ne alacam ithalden başka almam artık onlarda bi motor parası daha bayılcaz gerek yok :D

SmhGwz link=topic=65373.msg741068#msg741068 date=1368078360' Alıntı:
yorumlar ve destekler için teşekür ederim arkadaşlar :) buna katılıyorum bazı firmalara tav oluyorum baen gidip dövesim geliyor..
servis istiyor parçayı 2 güne gelir diyorlar sonra bakıyorsun yok cumaretesidi yok pazartesidi atlatıyorlar eh bi sefer işin tam sıkı zamanında bide motorun yatması insanın canını sıkıyor eski müdür o kadar iyi değildi bende bu mudur sevdim bakalım hemen arayıncada işleri yoluna koydu bugun parça elimizde diye umuyorum bakalım göreceğiz..
Motoru satmm çünki motordan memnunuz tek sorun dişli kırması geçen senede kırdı bu senede sezon sonu bakıma gidince dişli kırılmış diyorlar hem satsam ne alacam ithalden başka almam artık onlarda bi motor parası daha bayılcaz gerek yok :D

Tümosan var aga ayıp edıyorsun cıhan ozecenın kıne bır sey oldu mu sımdıye kadar taş gibi motor en agır ıslerde kosuyor slaj ısınde :)) al bı tumosan rahatla. İşiniz Tarım oldugunda Tercıhınız TUmosan Olsun .

tt6054c link=topic=65373.msg740873#msg740873 date=1368033576' Alıntı:
5 haftafır hiç ilçeye gitmedinizmii ? bizimde kırılmıştı ilçeden yenisini aldık taktık
serdar38 link=topic=65373.msg740931#msg740931 date=1368037040' Alıntı:
Yorumunu okuyunca dayanamadım. 54C nin hidrolik kolu kırıldı. 5 hafta oldu gelmedi. yerine uzun bi vida taktım onla kullanıyoruz. ALLAH tan kepçe işi felan yok bu ara.
iyi çalışmalar...54 c nin garantisi falanmı varda gelecek aceba ewn temizi gidecen alıp gelecen bizim tt75 in lift o matic halatı koptu geçen gün garantisi de var traktörün servisi aradım kalabalık akşam gelebilirim dedi sen dolmuşçuya ver ben alırım dedim köyün dolmuşçusu aldı geldi toplasan 1 saat etmez parça sıkıntım
Traktörün garantisi yok tabiki. Gelmedi dediğim olay şöyle:
Servise(İl Merkezine) gittim sordum parçayı elimizde yok dediler. Sipariş ettiler. Her haftada uğruyorum. Gelmek bilmiyor. at-*-*
Umarım anlaşılmıştır şimdi noo*-*-

phantomerkunt link=topic=65373.msg741027#msg741027 date=1368045585' Alıntı:
geçmiş olsun. biz servis müdürüne haber verir vermez parçayı yolluyor sıkıntı yaşamadık şimdiye kadar. yakıta gelince kudret phantom 3085 ten az yakıyor bunu ölçtük bu sene. ben aksine firmanın ilgili olduğunu düşünüyorum o yönden çok memnunum ama bu ilgi konusu biraz da bölgenin servis müdürü ile alakalı. bizim bölgenin servis müdürü sağolsun çok ilgili
abi sizin bölgenin servis müdürünün adı mustafa bey mi acaba ? geçenlerde bizim traktöre geldiler köyde ilk oldu benim erkunt fabrikadan yetkililer fln da geldi motoru denedik tarlada :)

delihan link=topic=65373.msg741308#msg741308 date=1368118120' Alıntı:
abi sizin bölgenin servis müdürünün adı mustafa bey mi acaba ? geçenlerde bizim traktöre geldiler köyde ilk oldu benim erkunt fabrikadan yetkililer fln da geldi motoru denedik tarlada :)
servis müdürü mehmet balcı satış müdürü mustafa bey. Bölgemiz malatya-elazığ. Motorunuz da hayırlı uğurlu olsun