LANDİNİ TRAKTÖR DENİZLİ AYDIN BAYİİ BATUHAN OTOMOTİV

Ynt: LANDİNİ TRAKTÖR DENİZLİ AYDIN BAYİİ BATUHAN OTOMOTİV

KoCa YöRüK link=topic=11852.msg127374#msg127374 date=1231085164' Alıntı:
ya arkadaşlar bizim burda powerfarm 75 war 2 tane powerfarm 95 war 4 tane...powerfarm 105 war2 tane legend125 war 1 tane...bunlara neden bişey olmyo
bizim burdakilerede bişey olmuyor... powerfarm 75 in bir kere mazot otomatiği bozulmuştu....

xq288 link=topic=11852.msg127384#msg127384 date=1231085667' Alıntı:
bizim burdakilerede bişey olmuyor... powerfarm 75 in bir kere mazot otomatiği bozulmuştu....
yok yani sitede landiniyi görenler biraz dandik miş gbi bakyr...bizim legend in ön dişlileri bozlmştu...2günde istanbuldan yeni dişli geldi..700 ytl ye 2 tane dişli...orjinal hemde

kardeş meydanı buldunuz sallıyonuz yok bayi vuruuyomuş duvarlarada falan hem hangi işte hayır kaldı bizim l burgazda ne claası kaldı ne new hollandı john deere waltra hattat nede masseyfergussonu hepsi kapandı kapanmayan bayiler tümosan same landini gerisi hepsi kapandı bu gidişle merak etmeyin onlarda kapanır iyice öldüldürdüler çiftçiliği millet elindekini tarlasını temelini traktörünü satıyo borçlarını ödemek için 1500liraya gübre 3000l mazot 1000l tohum alıyoz 380 liraya buğday 630lraya ise ayçiçeği satıyoz gelde kalk işin içinden bir bardak çay 400lira hesaba kitaba vursak zararlı çıkıyoz birde adamın hiç işi gücü yok 90 100 milyar borca gircekte traktör alcak geçin bu işleri be arkadaşlar biz elimizdekini kaybetmeyelim bizim burda 6000 dekar tarla satıldı 25 kişi traktörünü sattı kaç kişi çiftçiliği bıraktı ee hamdolsun eko kriz bizi teğet geçti traktörünü değiştiricek varsa acele etmesin yılbaşına doğru 2.el e düşücek traktörleri göreceksiniz çok ucuza ne traktörler düşcek sizde göreceksiniz demedi demeyin

bizim burada power farm 75 var.adam alalı 2 yıl oldu.şu anda 7000 saat te.bilmeyerek arka transmisyonu minimum yağ seviyesinde kullanmış.hemde aldığından beri.sonuç;sadece sadece secromec bilyeleri değişti diyor.300 liraya.başka motor olsa neler olurdu neler.motora birkaç sefer bindim.sesi az ve titreşim yok denecek kadar az.güzel motor arkadaşım.her yönüyle.bilip bilmeden çamur atmaya çalışmayın.benim landini traktörüm yok almayıda düşünmüyorum.benim sorunum eğriye eğri doğruya doğru demek.bazen de kral çıplak diyebilmek.

arkadaşlar kim nedrse desin landini on numara motor azı newhoolandcılar landiniyi kötülesede landini süper motor hen new hollandın ne b..k olduğunu bilmeyen mi var mazot düşmanı doldur yesin başka bi b.ka yaramaz gelsin istediğin sıcakta deneriz bakalım hangisi yancak görürüz new hollndmış bende new holland ts 110 la td 95 var bana anlatmasınlar servis new hollndı övcek tabi new hollandı alana kadar iyi aldıktan sonra servile akraba olrrsunuz tıpkı benim gibi hep arıza bi sıkıştır her tarafı yağ çanağı bana new hollandı övüyosunuz peki sorarım size niye daha sıfır motorların hararet yapyo diye radyotorlerini değiştiriyorsunuz termostadı çıkart ıyosunuz ama yinede hararet yapmıyomu ben değiştirdim ileri geri levyasini vitese geçmiyo diye yaptırdım önler geçmez altan çekiçke vurarak bağlıyom önleri bıktım tel değistirmeye debriyaj balatasını değiştirdim mazot pompasını değiştirdim üstündeki pompa bosh ama çakma bosh hakiki alman değil turbo dağıttı onu değiştirdim arka ıstavrozları değiştirdim daha neyi değişmediki new holland td 95in hala bana övüyosunuz maşallah landiniyi alalı 5,5 sene oldu power 95 i daha tık demedi 4700 satte daha canavar gibi maşallh new holland tamirdeyken hep landini yaptı işleri maşallah tık yok ben nasıl bu malı kötüleyimki millet çıkmış oraya konuşuyo he söylemeyi unuttum tdnin yağpompası arızalandı onu da yaptırcam yaptırdıktan sonra td yi satıyom yerine 2. el 8865 veya power 95 alıyom new hollandla uğrasılmaz uğrasmak iseyen alsın daha nediyeyim

kim nederse desin lllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnndddddddddddddddiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii motorun kralı

birde yok landinin mazot otomatiği bozulmuş diyorlar sen motoruna koy pis veya kaçak mazotu ondan sonra mazot otomotiği bozuldu bozulcak tabi bendeki niye bozulmuyo benim landini aydan gelmediye 5,5 6 sene oldu 5000 saate yaklaştı daha tık demedi bizim burda da adam fiyata kaçak mazot koyuyo ondan sonra pompayı elemanları bozuyo sonra suçlusu motor kendinde hiç suçyok motor suçlu hep zaten motor suçlu o pis veya kaçak mazotu koyanın hiç suçu yok adam yeni tümosan 95 alıyo t110 la bağlıyo tabi tümosan arka planet dişlileri dağıtıyo ondan sonra neymiş motor suçlu sen 90 beygirlik motoru bagla 115 beygirlik motora on dan sonra dağıldı hep böyle derler zaten hep suçlusu makinedir

güzel güzel yazmışın kardeş çiftçi hakkındaki görüşlerin çok güzel ve dogru.
yalnız traktör hakkında yazdıgına katılmıyorum.aldıgın traktör en yakın sanayide yapılacak.ustası servisi parçası eliyin altında olacak.ne landini ne yerlisi ne avrupası hepsi kazık hepsi art niyetli serviide,bayiside fabrikasıda zaten bayiler bir var bir yok masal gibi işlerini kurarken dükkanlarını açarken bu gün hangi çiftçiyi hangi garibanı çarmaga gererik diye düşünerek açıyorlar niyet ediyorlar ve çabuk parlayıp çabuk sönüyorlar saman alevi gibi....

wallahi köylü kardeş benim landinin serwisindende bayisindende hiç bir şikayetim olmadı daha da landinin hiç bir arızası da olmadı şu an da 7830 saate bir problemi olsada sıkıntı çekmem çünkü motor perkins her ustada kolaylıkla yapılıyor dişli transmisyon kısmı da kolaylıkla bulunuyor dişli numarasını veriyosun veya dişliyi veriyosun sanayideki adama sana hemen o dişliyi veriyo ve istediğin dükkandada bulunuyo benim ark landini yle beton direğe tosladı kaporta yla ön ıstavrozları koparmış 1 gün içinde yapıldı masrafıda 400 tl benim new holland td 95 ayda 500 600 tl masraf açıyordu ama artık açamaz çünkü satıp 2. el 2008 model 900 saate 8865 landini aldım landiniden kesinliklede wallahi de billahide hiçbir şikayetim yok newhollandı 35 e verdim 100 tne galeri gezdim 33 ten fazla verende olmadı yemin ediyorumki olmadı takasa girincede 35 zorla oldu 45 de landiniyi 8865 i aldım yeter artık bütün yükü powerfarm 95 çekiyordu1 haftada 650 dönüm yer sürüyordu saba akşam hiç durmuyordu new holland sanayideyken zaten newhollandı kullanamadım ki hep problem hele hele bir sıkıştır hemen bir arıza açıyo size yemin billah ediyorumki newhollandı landini kadar sıkıştırcam yemin ediyorum ki yanar aq ben landiniden çok memnunum binmeyen kullanmayan konuşa dursun ben malımı biliyorum ve çoğu traktörü de kullandım eğriyi doğruyu da biliyorum gerisi boş isteyen istediği yorumu yapsın niyetim 2 tane daha 8865 almak ts 11o u satıp