(lütfen izleyin acaip bişii) mf vs nh

Ynt: (lütfen izleyin acaip bişii) mf vs nh

hasanerbakan42 link=topic=28749.msg240686#msg240686 date=1263138369' Alıntı:
bencede orda nh biraz daha asılsaymış ve dursaymış mf nhnin üstüne yıkılabilirdi ani güç yüzünden
Mavi motur kırmızı motura derdi ki; ' Başımın üstünde yerin var Ağam. ' ..:D Paylaşan arkadaşa teşekkürler. Daha hızlı ve daha öfkeli.. olmuş.

nh daha asılmadan böle olduysa asıldığını düşünemiyorum zuha-*-s

şaka bi yana allah korumuş gerçekten... masseyin sol teker taşa gelmiş heralde ya da sert zemin olduğu kesin... karşıdan beyaz beyaz duruo zaten zemin... bi anda o kadar kalmasıda ilginç gerçekten...

http://www.trakkulup.net/index.php/topic,17888.0.html
burdan yada kısaca bir video paylaşım sitesine vidyoyu yukleyin sonra buraya video linkini yapıştırın :) ;)
yukeritarim link=topic=28749.msg270426#msg270426 date=1272044422' Alıntı:
ben cep telefonumdan vıdeoyu burya nasıl atabilirim
bana soylermisiniz

ceya023 link=topic=28749.msg240850#msg240850 date=1263164506' Alıntı:
kazandımı :) ben burda kazananı göremedim ama.. sanki nh daha sağlam basmış yere gibi mfyi dans ettirmiş gibi olmuş :) ustte takmasına ragmen çekememiş canındanda olacakmış zaten allah korumuş..çift çekeri tek çeker traktörün çekmesi cok zor zaten.. bu mf nin arkası hafif tamam da önudemi hafif neresi agır bunun...:)
yavuz dikkat edersen nh 4x4 ona gore nh gene mf yi cekememiş ama bu türlü cekişmeler cok yanlış allah korumus 285 sol tekerı 2 hamlede yere saglam basınca ve onu kalkınca saga atttı bu cekişmelereden ders almalıyız derim