Makyajlanmış yeni new holland td serisi

TD serisini inceledim eksiklikleri tamamlanmis gayet güzel olmuş ilk başta yapılması gerekenleri 6 yıl sonra yaptilar video

Resimler ve ekler

• PicsArt_02-06-07.36.45.jpg
    PicsArt_02-06-07.36.45.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 67
Değişen hiçbişey yok.Aynı tas aynı hamam.Bi şarter bi dijital ekran mı eksik olan 3 5 şey daha.Nerde buçuklu şanzıman 10 12 yıl önceki t5000 serisinin hidrolik sistemini koymak çokmu zor.Alla pulla yine daya çiftçiye
Hocam ozaman td almayın tr5 alın. Fiyata göre ürün malesef. Tr serisi dediğiniz özelliklere sahip fakat arada 100 bin tl gibi fark var.

tam komedi..dijital gösterge koymuşlarmış mış mış da mış...2002-2003 model uzel mf lerde o vardı..utanmadan 16-17 sene sonra dijital ekran koyup yenilik gibi koymuşlar..almayın ..siz aldıkça nasılsa her türlü satılıyor diye hiçbir yenilik yapılmıyor..
Zaten benim anlamadığımda bu.nasıl alıyorlar bu kadar prıblem sıkıntı varken.Yakmasını söylemiyorum bile.sadece piyasası var parça bol diye sanırım.

2014 model td100d kullandım kullandığım en uyduruk en çöp traktör olabilir yaklaşık 1000 1500 saat geçirdim üstünde ne bi konfor var motor sesini almıyor ama 4x4 sesinden duramıyorsun içerde o zaman yardımcı piston vs hak getire frenler canı isteyince düzgün tutardı servis bunlar böyle diyordu hep ileri geri bazen geçmez debriyajı kaldırınca carr eder atardı

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
tam komedi..dijital gösterge koymuşlarmış mış mış da mış...2002-2003 model uzel mf lerde o vardı..utanmadan 16-17 sene sonra dijital ekran koyup yenilik gibi koymuşlar..almayın ..siz aldıkça nasılsa her türlü satılıyor diye hiçbir yenilik yapılmıyor..
TD110 yerine çamur zeminde iyi yürüyebilecek farklı marka traktör ne öneriniz olur?