Makyajlanmış yeni new holland td serisi

En büyük TD başka büyük yok 😁😁 bazı noksanlıkları dışında güzel motorlar kim ne derse desin , bi sürü çeşit var hangisini nasıl istersen onu al hele yerli dediklerimizin içinde en iyisi TD parana göre motor var NH de heleki en iyi yönü servis ve parça hemde çoğundan daha ucuz ,,
HE bu arada bende jx65c var 😁😁 buda iyi ama arıza çıkarır diye çok korkuyorum 😁 burda jx55c pistonun birini çizmiş rektefiye yaptılar motor 17,18 bin yemiş 😁
Düzgün davrandıktan sonra arıza konusunda c serisi td’ye nal toplatır. 😉

Burda taraf tutmak haddime degil sole izah ediyim ben önceden perkins motorlu kullaniyodum forumda konularim var sonradan arizalarindan oturu satmak durumunda kaldim ilk basta 5000 tl masraf yaptim fakat düzeni 2 sene tuttu sonra ayni ve daha kotu oldu sonra CNH ye gectik sebebi parca servis bu dogru ve bilmedigimiz bi motor karakteri s8000 eski deyimle fiat motoru alismamiz baya zaman aldi basta arizalari ufak tefek oluyo olmuyo degil 2400 saatte suan buyuk ariza diye sade 2 sefer hassasiyet milini kesti oda bizim hatamizdan oturu perkinslerin cogu orta koldan alir hassasiyeti cnh ise hidrolik koldan aliyo bu durumdan dolayi oldu ama sikinti gormedim ole buyuk bi ariza servis zaten eski servisimdi uzel servisim oda pek sikinti yasamiyorum yag bakimina gelirsek 50 beygir farkli bi firmaninki ilk yag bakimi 1500 kusur tuttu biz ayni bakimi hava filtresi dahil 800 tl ye fanatiklik yapilcak bisi yok tabiki suan cnh lider burda cogu kullanan memnun sikintisiz traktor diye kullanılıyo

td powershuttle arızaları ile fiyat olarak fark yoktur diye sanıyorum. 65C ye göre td 65 çekişte bir miktar eşşek kalıyor :/
Zaten Td65 de normal levye var casede power sthuttle var oda bozulursa baya pahalı Case daha pahalı TD nin 1,5 katı aynı parça neredeyse kaldiki evet jx65c seri TD 65 e göre ama TD 65 daha güçlü case zora gelince pati çekiyor ama TD 65 bayilsada gidiyordu , TD 65 ile case jx65c in arasında 300,350 kg ağırlık farkı var