MASSEY 285 S SÜNE MÜCADELESİ :)

Ynt: MASSEY 285 S SÜNE MÜCADELESİ :)

Güzel fotolar Melih.Biz bi kaçkere motorun komple altını branda ile kaplamıştık.Bu sene yapmadık.Sizin buğdaylar ufakmış.Bizde süne ilaçı atalı pek olmadı ama bizimkiler daha büyüktü.Bu attığınız ilaç pas ilaçıyla karışık süne ilaçı mı?Hani anaçları öldürmek için atılan.Yoksa tek süne mi?

ÖZzGÜR link=topic=4507.msg46874#msg46874 date=1213089448' Alıntı:
Güzel fotolar Melih.Biz bi kaçkere motorun komple altını branda ile kaplamıştık.Bu sene yapmadık.Sizin buğdaylar ufakmış.Bizde süne ilaçı atalı pek olmadı ama bizimkiler daha büyüktü.Bu attığınız ilaç pas ilaçıyla karışık süne ilaçı mı?Hani anaçları öldürmek için atılan.Yoksa tek süne mi?
tek süne özgür ya bu tarlanın bugdayın boyu küçük ama başakları cok güzel ya suladık bide burayı güzelçe :)

walla çok güzel yağmur yağdı bu sene ayçiçek ve buğdaylar çok bereketli olcak inşallah ekinler boyuna ulaştı ayçiçekleride yarın bir gün çiçek açarlar

mustafa@: yaptık işte ama farları cok güzel masseyin biçer gibi oluyo gece
b.ozyutr@: ewet aga 600 lt benim senelik su ihtiyaçım yok aga ya bizde adam cok biri uyusa öbürü devam eder :)

guzel resımler bızdede var sune bakalım nolcak 285de gece yakıyo haa ya farlar acık oldugu zaman kımse gecemıyo yanından özellıkle arabalar gecen esk geldım 265le kabının lamabaları acık farlarda kısalarda yınede gecemıyolar

ASARCIKLI link=topic=4507.msg47736#msg47736 date=1213265497' Alıntı:
guzel resımler bızdede var sune bakalım nolcak 285de gece yakıyo haa ya farlar acık oldugu zaman kımse gecemıyo yanından özellıkle arabalar gecen esk geldım 265le kabının lamabaları acık farlarda kısalarda yınede gecemıyolar
hakkaten doğru söylüyosun ramazan önüme biri çıksın arabayla filan hmn gözünü alıyo kısalara alıyom bende.