Massey Ferguson 1740

06.12.2012
4,450
2,132
ISPARTA

Motor Beygir gücü----------38 hp
Motor Hacmi----------------1500cc
Silindir Sayısı------------3
Kaldırma Kapasitesi--------1270 kg
Yakıt tankı----------------40lt
Şanzıman-------------------12 ileri 12 geri

1412-MF1740_525B.jpg

Massey-Ferguson-1736-Compact-Tractor.png

masseyferguson1742seriespremiumcompacttractorwithtedder_1024.jpg

MF1740_frontlinkage_front-PTO-Massey-Ferguson-Agri-Machinery-news.jpg

Paylaşım için teşekkürler Enes abi.
Bizim 502E gibi olmuş :)
Ercan Abi 502 ye baktım on lastikleri kucuk bi bizim ulkemizde soyle.lastikleri.kucuk bi bahce traktoru yapamadilar hep buyuk ebat lastik en gucugunde bile 24 jant var arkada ama onler hep buyuk hep dikkatimi ceken bi konudur yurt disina gonderdikleri ufak lastikli nedeni nedir merak ediyorum.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: Kımosa
Ercan Abi 502 ye baktım on lastikleri kucuk bi bizim ulkemizde soyle.lastikleri.kucuk bi bahce traktoru yapamadilar hep buyuk ebat lastik en gucugunde bile 24 jant var arkada ama onler hep buyuk hep dikkatimi ceken bi konudur yurt disina gonderdikleri ufak lastikli nedeni nedir merak ediyorum.

Yurt dışında tam bodur bahçelerin sayısı daha fazla oldugundan ve bilinçli şekilde tarım yaptıklarından olabilirmi ??

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez
Yurt dışında tam bodur bahçelerin sayısı daha fazla oldugundan ve bilinçli şekilde tarım yaptıklarından olabilirmi ??
Usta dedigin dogru ama turkiyedede artik kucuk lastikli traktor olmasi lazim sirf o yuzden sera icinde cift ceker kullanmiyoruz tur yok lastik buyuk suan tt55b 4x2 var sirf tur var ve seri diye aldik emsali 4x2 bi traktor yok zaten :)

• Beğen
Tepkiler: Kımosa

Kerem orda gezerken dikkatimi çekti bende foto çekip buraya attım.
Bu traktör fasa gidecekti sanırım neden böyle bir talep olduğunu sormadım zaten seri üretim değil.
Hele biraz daha vakit geçsin kesinleşsin 2 tane erkunt hakkında duyurum olacak henüz netleşmediği için yazmam doğru olmaz.

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez
Kerem orda gezerken dikkatimi çekti bende foto çekip buraya attım.
Bu traktör fasa gidecekti sanırım neden böyle bir talep olduğunu sormadım zaten seri üretim değil.
Hele biraz daha vakit geçsin kesinleşsin 2 tane erkunt hakkında duyurum olacak henüz netleşmediği için yazmam doğru olmaz.
Anladim Abi erkunt guzel makina ama bayi ve servisi yok bizim burda yoksaki alinabilir traktor erkunt.