massey ferguson 268

Ynt: massey ferguson 268

iyi degişklik olmuş 265 olmuş 268 kaput da öne açılıyor.agco acami mühendislerinin icatlarını ya türkiyeye gönderiyor.yada türk çiftçisini sömürmeye çalışıyor.agco olarak mf benim gözümde bitmiştir.

arkadaşlar havadan üfürmeyle olmaz denemek lazım bende begenmiyodum ama getirdim tarlada denedim 185 ve 60 70 timosanla 185 in lasdikleride su dolu cümki 185 de benım tıraktör timosanda 185 fergison da önünde adım atmıyo 185 yine bazen kendini kurtarıyodu ama timosan hic önünde adım atamadı ve karar verdim inşallah orta gücde bir tıraktör alıcam 268i cok begendım tabi 4x4 dünü

KIRMIZI GÜVENDİR � KIRMIZI YENİLİKTİR � KIRMIZI BAĞLILIKTIR � KIRMIZI VİZYONDUR � KIRMIZI LİDERLİKTİR � KIRMIZI MOTORDUR � KIRMIZI GÜÇTÜR KIRMIZI MASSEY FERGUSONDUR' kız-*sw şyt-*-sa *098*-

türk çiftçisini iyice aptal yerine koydular ya gerisini bilmiyorum.türkiyenin artık bir traktör çizgisi var.bağzı özellikler artık stanard oldu. 4 hidrolik çıkışı beklerken bunlar teke düşürüyorlar.Adam güzün pistonlu mibzerle ekinleri ekmek için kimden traktör kiralayacak.gezerli çapa makinasını nasıl kullanacak.şoförü toz ve sesten korumak için geniş platformlar yapılırken bunlar 40 yıllık modele devam ediyor.ben mf den daha lider özellikler beklerdim.şu kiotilerde kubato lardaki taklit edilmesi zor faydalı özelliklerden bahsediyorum.

Gelişmiş ülkelerin uydu navigasyonlu traktörleri tarlaları 24 saat esasına göre kendi kendine sürerken.bizi eski teknolojilere layık görüyorlar.devam edin siz.çok güzel yoldasınız.bir traktörü renginden dolayı beğenmeye.tebrikler.

kardeş saçmalıyorsun farkında değilsin o dediğin özellikler fergusonun çok traktörü var ama bu çiftçin bu traktörede ihtiyacı var new hollandı iyi bi bok belleiyorsun ama öyle değil işte ben tornacıyım dükkanımın yanında new holland servisi var ustanın dediği tek şu 5 para etmez ama türkiyede parçası çok birazda diğer traktörlere oranla ucuz o yönden satılıyor. 2010 model td95d iyi bir traktör diyorlar değil işte o motorlar ağır iş için üretilmiş traktörler değil ben çok gördüm adam sıfır traktör alıyor 1 sene sonra çıkamıyor sanayiden neymiş traktör arıza verdi.
sen madem o özellikte traktör istiyorsun al bi roster dyna serisinden bi traktör o zaman özelliği konforu vede GÜÇÜ hisseedersin.

BEN TRAKTÖRÜ GÖRMEDİMA AMA FERGUSONUN KAİLETSİNDEN ÖDÜN VERCEĞNİ SANMIYORUM ZİRA ÖLE OLSAYDI MALUM BİZİM UZELDEN AYRILMAZDI , HEM SONRA UZELİN KENDİ BAŞINA CIKARDIKALRI TRAKTÖRLERE Bİ BAKIN LÜTFEN

RESİMLERDEN TRAKTÖR GÖZE HİTAP EDİYOR SAHSEN FİATDA CAZİP GÖRÜNÜYOR BİR DE EN SON VE BÜYÜK ÖZLEK OLRAK ŞU HİÇ BİRZAMAN UNUTLMAMLI FERGUSON CIKARDIĞI TRAKTÖRLERDE ATININ PAS TUTMAZAYA HANİ ONUN GİBİ BİR METREYAL KULANIYOR MAZEME LAŞIMNDA BUNA DİKKAET ETMEK GEREKİR ,,BUDA MOTORU UZUN ÖMÜRLÜ YAPIYOR VE DÖKÜLMÜYOR

NEW HOLNAD GÜÇ VE DEBİDE COK İYİ ATESİN İÇİNDE CALISIR AMA GEL GELELİM Bİ REKTEFEYE GİRDİMİ YAĞ SIZDIRMADIK YERİ KALMZ ,,SONRA KİMSE SATACKSIN ,,CIVATLARI ANHTAR TUTMAZ Kİ
BEN GFERGUSONUN YENİ MODELİNİ BEKLİYORSUM ALMAYI DÜŞÜNUYORUM GİDİP BAKCAM ,,