massey ferguson 285 s hakkında düşündükleriniz____???

Yorum yazmak saygımı ister Yoksa başka bişeymi?

• Kullanılan toplam oy
    13
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: massey ferguson 285 s hakkında düşündükleriniz____???

olum mf nin 94 285s leri bile her tarafı erkunt bi tek motorları perkins erkunt traktörde perkins motor kullanıyo ee ozaman mf le ne farkı kaldı işin hem azda yakar mf nin s leri yaramaz en iyi 285 lerde 1984 -1985 model ingiliz olanlar sen rahat ol

bide 285-285s ile 265-265s yi kapıştırıyo anket yapmış utanmadan onlaramı gücün yetiyo yazsana oraya 80-66 yada 74.80 yada 82.80 naber???

mf nh kavgası bıttı sımdı mf lıler kendı arasında kapısacak pes ıkı gunde forumun havasını degıstırdın şyt-*-sa kız-*sw

sen milletin traktörünü eleştirip kötü yorum yaparsan millette sana başka yorum yapar sen 286g ye filan yorum yazıon sanki çok anlıyon 286g den=??

kalpazantraktor link=topic=4332.msg45164#msg45164 date=1212735003' Alıntı:
lütfen 285s den anlayanların yorumlarını yapmalarını istiyorum diğer arkadaşlarada tesekkür ederim yorumlar yaptığı için...​
senın yasın kadr benım motora bınmısılıgım var ıyı kotu hepsınden gectım 85 e de bındım 65 e bındım ama senın gozun 85 bırsey gormuyo acaba fendt dıye bı marka duydunmu 85 tane 85 i arkasından surukler senden ıstegım ltfn fıkırlerını kendıne sakla

[size=25pt]bak kalpazan trktör konunun başlığını yeni gördüm yorum yapmak saygımı ister yoksa başka birşeymı önce sen uyelerın yazdıklarına saygı göster sonra saygı bekle ha benım trktorume bırsey soylemıssın ha bana yok yak onu at bilmm ne elındekını at sat vs vs bu sıtede nıce ustalar var makına muhndısımı dersın trktor bayısımı dersın vs vs onlarda tr en ıyı trktorune sahıp ama ben bugune kadr duymadım böyle bırsey kım ne yazdıysa eywlah dedıler bence bıraz sen gıt aklını başına devşir gel burası dingonun ahırı değil aklına geln her şeyı yazamazsın burda uzun lafın kısası hanı nasıl saygı görmek istıyorsan sende oyle saygı göster yanı nasıl bulduysan burayı oıyle terket [/size]

[size=10pt][glow=red,2,300]bana hakaret ettiler bişey demedim- düşündüklerimi yazdım saygı göstermediler ....daha ne yapmalıyım [/glow][/size]​

kalpazantraktor link=topic=4332.msg45189#msg45189 date=1212739333' Alıntı:
[size=10pt][glow=red,2,300]bana hakaret ettiler bişey demedim- düşündüklerimi yazdım saygı göstermediler ....daha ne yapmalıyım [/glow][/size]​
[size=25pt]bana neden hakaret etmiyorlar demkki adamların canını sıkacak birşeyler dedınkı onlarda sana karşılık verdiler iyneği kendine çuvaldızı başkasına batır bı önce su pekı ben sana mılletın neden hakaret ettıklerını soyleyeyımmı yoksa hatalarını bulup senmı okursun [/size]

pulluk çekmek şöförden ziyade toprak yapısından kaynaklanır
bizim 285 köyde 3lü 12 ' ' pulluğu zor çekiyor topra sert ama polatlının toprağı yumuşak ordada aynı viteste seri 1 4lü 14 ' ' aydın pulluğu çekiyor
bizim arazide 3lü pulluk takıyoruz motor hafif kalıyor çekse 4lü pullukta daha rahat gider motor hafif 3lü de hafif geliyor paso patinaj çekiyor
en zayır yönü ise hidrolik kollarının zayıf olması oda pehliwan çeki için ideal römorkun tekerleri çukura düştüğü zaman hidrolikler salabiliyor(kaçırıyor) bu sayece ne hidrolik kolunu koparıyor nede oku eyiyor

kalpazantraktor link=topic=4332.msg45189#msg45189 date=1212739333' Alıntı:

Sana kim hakaret etmiş? Peki sen kimlere hakaret ettiğini biliyor musun? Aşağıdaki linki baştan sona kadar oku, hakaretten başka hiç bir şey yok.

http://www.trakkulup.net/index.php?action=profile;u=933;sa=showPosts

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]koca usta[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size].... bin 285 e doldur depoyu ... motoruda yenile... daha kim tutar seni .... :) :)

perkinsin a4-248 serisi motora sahip 285 74 hp ve 270 torka sahiptir ağır hizmet motor yağı ezer ve 5000 saatten sonra başlar ince ince üflemeye 15-30 balon lastikler ise cabası koy mazotu devam varmı dahası

285 s hakkında fazla bir bilgim yok ama gerçekten çok harika bir motor babamda 95 model 285s var çok harika çok temiz onun sesine hiç bir traktörü değişmem yazın harman zamanı bir ekin çekiyorum öyle bi ekinde çıkmıyo ha neyse rampa yukarıya bir bögürüyor kulaklarımın pası siliniyor valla

kalpazan traktör kocum senin daha yaşın küçük daha nasıl motorlar göreceksin herkes kendini dev aynasında görürmüş bende senin yaşın da iken bende de vardı 84 model cok güzeldi sonra sattık 99 model sıfır aldık bi görsen köyde benim motor un üstüne yok derdim taakiii mf 398 e binene kadar hemen sattım 398 aldım süper dedim 4255 aldım süper dedim şimdide 6460 arıyorum süper i yok yani sonu yok.ama 285 dedigin motor u 84 yılından 2004 yılına kadar kullandım SADECE MAZOT DÜŞMANI COK YAKAR AZ İŞ YAPAR elinde varsa sat ciftcinin motoru 398 diir. kullanıcıları bilir araştır.cok iş yapar AZ YAKAR yanlış anlama akıl vermek degil sadece tavsiye sana benim vidoları izlemek istersen beynam yaz cıkar

285s iyi traktör mazot cok yakiyor ama turbo takdirirsan sadece kokluyor bizde var birtane 285s 1997 model ama bu traktörler cifcekerlerlen yarisamaz bu ayni mike tyson bir cocukla dövüsmesi gibi olur

bn edirneliyim merkez köyden 285 s iyi motordur.çekişi fln iyidir ama biraz yakar 285 de herşey tekerleklere bağlı motor yılının önemi yok bizim ki de 1998 son model eskileri tokatlıyor model le ilgisi yok!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...