Massey Ferguson 285 S Tarım Öz Mibzer Pehlivan Buğday Ekimi Havadan Çekim

Kolay gelsin bende tarım öz kullanıcısıyım daha bi arıza yapmadı 17 sene oldu bizde böyle dönerek ekim yapıyoruz tarlanın ortasındaki ney öyle

Güzel paylaşım Emrah. Drone hayırlı olsun. Prodüktörler de çoğalıyor. Eskiden yabancıların böyle çekimlerine hayranlıkla bakardık. Şimdi bizde de böyle çekimler çoğalmaya ve tarım prodüksiyonu yapılmaya başlandı. Demek ki tarım da ilerleme var. Yeni nesil daha da meraklı. Farmphoto zamanlarımızı hatırlıyorum da o zaman fotoğraf paylaşmasını anlatırken dilimde tüy biterdi. Şimdi ne noktaya geldik. Az uğraşmadımdı çiftçileri bir araya toplamaya..:D

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI
Kolay gelsin bende tarım öz kullanıcısıyım daha bi arıza yapmadı 17 sene oldu bizde böyle dönerek ekim yapıyoruz tarlanın ortasındaki ney öyle

89 model bu tarımöz dayımın :D bende de 2014 tarımöz ve 98 bozkurt var saglam mıbzer gelıstırılmelı ama....tarlanın ortasındakı su kuyusu ılk sahıbı yapmıs dayım kepceyle kapattıracak onu seneye :D

Güzel paylaşım Emrah. Drone hayırlı olsun. Prodüktörler de çoğalıyor. Eskiden yabancıların böyle çekimlerine hayranlıkla bakardık. Şimdi bizde de böyle çekimler çoğalmaya ve tarım prodüksiyonu yapılmaya başlandı. Demek ki tarım da ilerleme var. Yeni nesil daha da meraklı. Farmphoto zamanlarımızı hatırlıyorum da o zaman fotoğraf paylaşmasını anlatırken dilimde tüy biterdi. Şimdi ne noktaya geldik. Az uğraşmadımdı çiftçileri bir araya toplamaya..:D

aynen öyle erkan farmphotodan geldıgmız nokta gelısımı gosterıyor Tesekkur ederım yavas yavas alısıyorum mavıc proya bu ılk vıdeo idi o yuzden hatalarım var kendımce ıkıncı vıdeo bu gece yuklenır o daha guzel oldu 20 km / h ruzgara ragmen :D

Bereketli olsun, çok güzel işçilik olmuş.

cok tesekkurler sağolun

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci48

sene 2006 ozamn lıse3e gıdıodum ah farmphoto ah :)

Senesi bol olsun bilader.
Güzel cekim olmuş, cekdiklerini hmn yayınlama birazı kışa kalsın daha iyi olur.
Tarla ekime güzel hazırlanmış neden mibzer önüne kırk diş baglama gereyi duydunuzki

Bizde yayın bitmez abim ufak ufak geliyoruz sağolasın güzel görüşlerin için...tırmıktaki amaç çok oturmuş tarlada önden tırmık arkadan ekim diğerlerinde de motorun arka teker izini kabartsın diye hafif dokunuyor