Mehmetçik' ten pkk' ya insanlık dersi !

Ynt: Mehmetçik' ten pkk' ya insanlık dersi !

keykubat link=topic=59206.msg639132#msg639132 date=1350248240' Alıntı:
la havle.....
seni kasdettiğimi nerden çıkardın.benim demek istediğim bu mahlukata hakettiği gibi davranacaksın dedim.yinede söylediklerimin arkasındayım.
sen benim haddimi hududumu ölçüp biçeceğine yazdığımı idrak etmeye çalış.
ben senin yazdıklarını çok iyi idrak ediyorum orda ki üç beş kansız yüzünden birbirimize giriyoruz ama şu lafların çok ağırıma gitti ... bunları insan olarak görüp değer verenlerde bana göre onlardan olanlar. bu kelime ben bundan önce yazmıştın sonuçta insan diye sende ardından bunu yazınca benim şarteller attı.

Ynt: Mehmetçik' ten pkk' ya insanlık dersi !

k.bakmayın ama ben bunlara ne yemek yidiririm ne su içirirm denk gettiğim yerde öldüürürm. he kitabımızda işkence yazmaz işkence etmem ama öldürürm. binlerce şehiti ailesini unutup o o.çnu mu doyurcam bide zaten anasını babasını biz doyuruyoruz doğuda olanlar için demiyorm yanlış anlaşılmasın. kömür beleş elektirik beleş su beleş neyle ödenıyor bzm vergılerımızle elektrkte bile kaçak kullanım bedelı oduyorz..
he beki gelip kendi teslim olsa bişey demessın ama sıkışp teslim olana acımıcaksın yarın gene ateş eder bunlar. yapılanlardan ders alınsaydı orda burda hayla bdp gösterileri yapılmazdı adamların herşeyi beleş gene o partıyı övüyorlar. gelip senın su vermene ne bakcak yarın serbest kaldıgında gelip arkandan gene ateş eder bunlar..