mf 3625-3635 serileri hakkında ne düşünüyorsunuz nasıl makinalar

Ynt: mf 3625-3635 serileri hakkında ne düşünüyorsunuz nasıl makinalar

3635 i verdim üstede 50 lira verdim 110 a falan geldi ama biraz da vade var. 100-110 hp arası ama 465 tork var deli bir makinaymış almak isteyen tüm arkadaşlara ısrarla tavsiye ederim

benim bildigim meksika malı.bizim buraya 3635 getirdiler made ın meksika yazıyordu.ama güzel özellikleri var.mesela kendi kendine patinaj moduna geçiyor filan.ama bende araştırdım en fulüne 90 milyar dedi :D

3625 1 ay kadar kullandım kesinlikle ağır iş motoru değil patlatma da bayılıyor pullukta bayılıyor takviye 3 ile iş yapmak zorundasınız takviye 4 + bucuk yaptığınızda cekmiyor bayılıyor takviye 3 de 3 km hızla ilerliyor 4 bucuk da işe 4.5 km hız anca yapıyor 2 li pullukta. ama ara sürecekseniz yonca bicecekseniz mibzerde kullacaksanız uygun bir traktör yakıt yönünden cimri 3 silindir benim hoşuma gitmişti kullanması pratik güzel hoş bir traktör ama işimi görmediği için değiştirmek zorunda kaldım birde unutmadan söyleyim direksiyonu belli bir devire geldiğinde cok titriyor rahatsız edici bir durum. hafif işler için önerilebilir ama o kadar parayı da hafif işler için bağlamanın anlamı yok diye düşünüyorum...

Arkadaşlar paranıza yazık etmeyin.85 milyara aldım traktörü ve şu an 2 sene geçti 6800 TL borcum var bayiye ayrıca 45 gündür tamirde traktör.Parçası bulunmuyor ve hidroliği de bel para etmez.Kullandık gördük illaki massey diyorsan sen de al bi gör çekeceğini!

bizde 3625f serisi aldılar genel anlamda iyi ama parasının hakkını vermeyen makina ama teknolojisi ve konforuna diyecek yok sadece pahalı makina artı sisu motorları beğenmedim perkins ve uzel işbirliği içindeyken ki mf nin tadı şimdi yok

Parana Yazık Etme Bana Sorarsan Kalıbının Motoru Değil Çekiş Yok Yakıt Çok Bizim Burda Var Aldıklarına Bin Pişmanlar...