MF 5440-Erkunt Kudret 100 Karşılaştırmalı Teknik Özellik Tablosu

Ynt: MF 5440-Erkunt Kudret 100 Karşılaştırmalı Teknik Özellik Tablosu

Avrupa bir traktörle karşılaştırılabiliyorsa,Erkunt doğru yolda demektir.Şu günlerde bayilerde Erkunt un büyük modelleri yok. Bugün bayiye uğradım satılmış olup teslim edilmesi gereken 10 tane falan traktörden söz ettiler ama şu anda fabrika traktör yetiştiremiyormuş. Şu an için bu özelliklerde yerli bir traktör yok, fiyatı da buralarda durmaz, zaten liste fiyatlarında da değişiklik olmuş,biraz zam gelmiş. Bu güne kadar Erkunt un pek satılmadığı bölgemizde bile durum bu şekilde olduğuna göre,daha önceleri fazla satılan bölgelerde zaman geçtikçe herhalde liderliğe oynayacaktır... :)

768 link=topic=55309.msg590615#msg590615 date=1336393718' Alıntı:
Avrupa bir traktörle karşılaştırılabiliyorsa,Erkunt doğru yolda demektir.Şu günlerde bayilerde Erkunt un büyük modelleri yok. Bugün bayiye uğradım satılmış olup teslim edilmesi gereken 10 tane falan traktörden söz ettiler ama şu anda fabrika traktör yetiştiremiyormuş. Şu an için bu özelliklerde yerli bir traktör yok, fiyatı da buralarda durmaz, zaten liste fiyatlarında da değişiklik olmuş,biraz zam gelmiş. Bu güne kadar Erkunt un pek satılmadığı bölgemizde bile durum bu şekilde olduğuna göre,daha önceleri fazla satılan bölgelerde zaman geçtikçe herhalde liderliğe oynayacaktır... :)
Katılıyorum Levent Abi ok-*-s

yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim hepinize 5440 ile Kudret100 ün motorları aynı 5400 serisinde elektronik kodlu motorlar diğer tipinde 5445 ten itibaren var 5410-20-25-30-35-40-50 modellerinde elektronik kodlu motor v commonrail sistemi yok

Konu başlıgını şu anda bende tam kendime sordum. Mf den başkasını kapıya koymam diyenler erkunt aldı. Çelişki sadece fiyattan. 5430 yada 5435 ARIYORUM. İlgilenenler varsa

5400 serisindeki teknik özellikler yerli traktörlerde de olsa fiyatları da ondan aşağı olmaz.Yerli traktörlerin özellikle şanzıman hususunda Dayna seviyesine gelebilmesi için daha 5-10 sene var gibi.

cengavergokhan link=topic=55309.msg1045261#msg1045261 date=1450115258' Alıntı:
Konu başlıgını şu anda bende tam kendime sordum. Mf den başkasını kapıya koymam diyenler erkunt aldı. Çelişki sadece fiyattan. 5430 yada 5435 ARIYORUM. İlgilenenler varsa
Abi 5430 ve 5435 sahibinden de var. İki si de çok güzel traktörler. http://www.sahibinden.com/ilan/is-m...el-5430-tek-elden-kullanilmis-251907034/detay

Kıyaslama konusuna gelince. 5440 ve Erkunt 100 modelinin kıyaslanması bile yanlış olmuş. Erkunt ne zaman shuttle koyacak, yarı otomatik şanzıman koyacak, ve 5400 ün konforunu veya o konfora yakın konfor yapacak , MF kadar sağlamlık koyacak , kullanım kolaylığı koyacak , o zaman KIYASLANABİLİR .

Abiler Erkut yakışıklı motor ama iş yakisiklilikta bitmiyor Erkut emsallerine gore ağır olduğundan biraz hantal kalıyor ağırlığını hafifletseler biraz hiçbir sıkıntı olmaz zaten mf ayrı bir konu özellik olarak shuttle ve şanzıman farkı var o yüzden mf kazanıyor