MF 5445 RACECHİP UYGULAMASI

Ynt: MF 5445 RACECHİP UYGULAMASI

Arkadaşlar bu tarz ürünlere çok güvenmemenizi tavsiye ederim, piyasada benzer çok ürün var. Bir de yakıt tasarrufu sağladığını iddia eden ürünler var, bunlar da o şekildeler.

BMW MErcedes gibi araçlar örnek gösterilmiş internet sayfalarında, zaten BMW ve Mercedes gücünü saklamak istemez, bu araçları bugünlere getiren onların bu motor güçleridir zaten. Böyle bir sistem olsa anında satın almak için uğraşırlar, onu da geçtim bu ürünün sahipleri satacak olsalar bu ürünü ya da teknolojiyi, teknolojinin kullanıldığı her motordan para alacaklar, bir de toplu para da alacaklar. Bunun pazarlamasıyla, personel giderleriyle uğraşmayacaklar vs.

Yine de siz bilirsiniz, 1000 € ciddi bir para ;)

Ynt: MF 5445 RACECHİP UYGULAMASI

Dün takıldı chip 6460 a tak kullan cinsinden bir kutu kabloları da var,takan kişi isterseniz çıkarıp eski soketini yerine takabilirsiniz eski haline döner dedi satma durumunda.Ayrıca ufak bir yazılımsal oynama ile diğer elektronik traktörünüze de takılıyormuş.
Bugün pulluk ile deneme yaptım pancar yeri vardı geçen seneden 2D-2E ile sürüm yapıyordum 17-18 gaz ile normalde,bugün 3A-3B 15 gaz ile hiç tınlamadı ki sertti de toprak:) şaşırdım gerçekten. 30bg artış olur denildi.Bakalım tam bir randımanlı deneme yapmadım daha aysan ile 3C-3E arası gidiyordum şimdi 4A üstüne çıkacaz herhalde :D aysan ile durumu da paylaşırım.

Traktoru guclendirdigimiz zaman o gucu topraga aktarabilmesi icin ayni orandada agirluginin artmasi gerek.
5445 100bg ve agirligi 4200kg yani 1bg 42 kilo agirluk dusuyor.
Chipli 130 beygire cikti traktor 1bg 32kg duser ozamanda. Fazla beygirin cogu patinas ile bosa gider buda yakitin artmasi demektir. Bu traktorun 600 kg ek agirliga ihtiyaci var demektir. Chip guzel bisey ama traktorde bence dez avantaj.

350 kg ağırlık açığınız var,önlere 4 ağırlık arkalara sağa ve sola bir ağırlık takarsanız sorun çözülür.
Tarlada 1700 devir kullanmalısınız,Tork eğriniz 1000-1700 devir arası sabit ve sonra azalıyor.
Köylü milletin efendisidir.Arz ederim.

350 kg ağırlık açığınız var,önlere 4 ağırlık arkalara sağa ve sola bir ağırlık takarsanız sorun çözülür.
Tarlada 1700 devir kullanmalısınız,Tork eğriniz 1000-1700 devir arası sabit ve sonra azalıyor.
Köylü milletin efendisidir.Arz ederim.