MF Rölantide PUlluk Sürerken (Erkuntçulara Gelsin..)

Ynt: MF Rölantide PUlluk Sürerken (Erkuntçulara Gelsin..)

Öncelikle paylaşım yapıp zahmette bulunmuşsun teşekkürler :) Ama şöyle birşey var, başlık yanlış olmuş nispet yaparcasına daha düzgün bir başlıkla açsan emin olabilirsin ki Üyelerimizden hiç biride böyle mesaj yazmazdı...

KOPARANLI AHMET link=topic=75459.msg890750#msg890750 date=1400092420' Alıntı:
Yazdıklarını okuyomusun??
niye sordun ki
wood link=topic=75459.msg890755#msg890755 date=1400092822' Alıntı:
topraga baglı bir durum.3 lü 14 no ile tt50 de kalkıyo rolantide yumuşak toprakta.
inanır mısın bu tarladan önce bi tarla sürdüm helva gibi buraya bi girdim çamur zor çekiyodu 15 gazda hidrolik ayarı ile hiç oynamadım ve rölantide çekti

Tokmakcı link=topic=75459.msg890759#msg890759 date=1400093011' Alıntı:
Öncelikle paylaşım yapıp zahmette bulunmuşsun teşekkürler :) Ama şöyle birşey var, başlık yanlış olmuş nispet yaparcasına daha düzgün bir başlıkla açsan emin olabilirsin ki Üyelerimizden hiç biride böyle mesaj yazmazdı...
Sağolasın biliyordum böyle olacağını bu zaten tipik trakkulüp sorunu ve hep kendileri böyle şeyler paylşıyordu Erkunlar rölantide çekiyo filan bunu trakkulüpteki erkuntçulara demiyom internette şoför Hüseyinin videolarına nispeten attım Yanlış anlmayın

Ufo gören masum köylü misali, rolantide pulluk ceken mf cok abartılı olmus hakan bunu erkuntlar zaten yapiyor ama anlasilan erkuntların rolantide çekmesini sen cekemiyorsun sanki

Bu arada teşekkür ediyorum bize istek video yollamisin,mf rolantide pulluk sürerken adlı parcayı volkan uzele,koparanlı ahmete ve tüm erkuntcular gelsin anlş-*s

tahir link=topic=75459.msg890890#msg890890 date=1400149703' Alıntı:
Bu arada teşekkür ediyorum bize istek video yollamisin,mf rolantide pulluk sürerken adlı parcayı volkan uzele,koparanlı ahmete ve tüm erkuntcular gelsin anlş-*s
ilk teşekkür benden sağol tahir kardeşim anlş-*s than-*-s