MF tümo çekşmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: MF tümo çekşmesi

masseyci_adige link=topic=11588.msg117831#msg117831 date=1230022091' Alıntı:
olmayalım tabı manyax kırarsan kırarlar
adige kırarsan kırarlar değil senın gibileri kırılmaya mahkum relax yani
çok atıp tuttun icraata gelince tık yok ne oldu
sonra konuşunca kötu olduk senın gozunde :D
bi tablo sunamadın hee bulamıyorsan söyle bizde bilelim

mancax link=topic=11588.msg117900#msg117900 date=1230028551' Alıntı:
adige kırarsan kırarlar değil senın gibileri kırılmaya mahkum relax yani
çok atıp tuttun icraata gelince tık yok ne oldu
sonra konuşunca kötu olduk senın gozunde :D
bi tablo sunamadın hee bulamıyorsan söyle bizde bilelim
sızın gıbılerı coktan mahkum cunku hak edıyosunuz kırılmayı .su sozu unutma hak edene helal olsun.kırılmak sana helal yanı anlatabıldımı....nıye bulamıyorum sıtesınde cok.herdun gırıyorum.gostermeye gerek yok dostum yaptıgı işe bakacan.nh nınkı ustun dıye fazla mı iş goruyo .boyle dusunupte kendınızı kandırırsın ancak.bıs o laf lara doyduk

masseyci_adige link=topic=11588.msg117930#msg117930 date=1230030486' Alıntı:
sızın gıbılerı coktan mahkum cunku hak edıyosunuz kırılmayı .su sozu unutma hak edene helal olsun.kırılmak sana helal yanı anlatabıldımı....nıye bulamıyorum sıtesınde cok.herdun gırıyorum.gostermeye gerek yok dostum yaptıgı işe bakacan.nh nınkı ustun dıye fazla mı iş goruyo .boyle dusunupte kendınızı kandırırsın ancak.bıs o laf lara doyduk
tokuz hepsini gördük ;) sen kafanı yorma

Cemoboy link=topic=11588.msg117952#msg117952 date=1230031394' Alıntı:
Vaybe mf nin şöförü traktör kapıdan geri üstü rahat geçsin takılmasın die direksiyonu sağ sol bile yapıo :))) Yaptığıda oyunun bir kuralı olsa gerek..
helal be kardeşim sana oyun olduğunu biliyosun bak öbürlerine anlata anlata halim kalmadı ellerim yoruldu..

ARKADAŞLAR BURDA TÜMO CEKMİŞ OLABİLİR......çünki 398 lerin arkası hafif bende war az hızlı git arkanda cok ağr bi ekipman olmasın cukurdan gecince arkasnı atyo dewrilecek gbi olyo.....ama güzel motor hakkını yemeyelim...tesviye ederken 3085 16 18 gaz weriyo badanj atyo 398 13 14 gazla cok badanaj atmadan kovayı dolduryo....ama TD85 4*4 de 13 gazla badanaj bile atmyo sadece iz ypıo

adige senn 288 in ileri geri levyesinin fotolarını atsana siteye... :) :)

;D ;D ;D ;D
bu vıdeoların sahıbı yabancı dııl arkadaslar ben tanıyorum :) kendısının dedıgı 80-66 ıle 398 ı balamıslar 80-66 tık dedırtmeden almıs gıtmıs :)
ama sunu soyleyeyım 398 bence mf nın en ıyı traktoru ama acayıp sarsıntısı var

acar link=topic=11588.msg117685#msg117685 date=1229984621' Alıntı:
ati noldu be evladım gerçekler acı mı geliyor yoksa he ?????????????????????????????????????????????????????
senin gibi mahlukatlarla uğraşamam o çok açılan ve her açıldığındada saçmalıktan başka birşey çıkmayan çeneni biraz kapatsan kendi sıhhatin için iyi olur ayrıca toplumumuzda böyle dengesi bozulmuş ne dediğini bilmeyenlere söylenen bir lafı bende sana söylemek istiyorum oda şu ' ' akıllı ol ' '

atacankocer23 link=topic=11588.msg118014#msg118014 date=1230039191' Alıntı:
senin gibi mahlukatlarla uğraşamam o çok açılan ve her açıldığındada saçmalıktan başka birşey çıkmayan çeneni biraz kapatsan kendi sıhhatin için iyi olur ayrıca toplumumuzda böyle dengesi bozulmuş ne dediğini bilmeyenlere söylenen bir lafı bende sana söylemek istiyorum oda şu ' ' akıllı ol ' '
atacan ne diyon sen yaa :D:D heh ne saçma konuşuyon sen kime mahlukat diyon
çeneni kapat falan ne oluyo hem duzgun konuş hem açarsa ne olur sıhatine? bi derdin varsa söyle acarın dengesi falan bozuk değil rahat ol sen o sana her turlu gelir ... artistlik yapma yani kısacası... hem sen kimsin yaa acarı dövcenmi yoksa heheh :D
dövermiş gibi konuştunda o bakımdan :D

neysin sen peygambermisin ? biz herzaman mekandayız bulmak isteyen bulur acarın yeri yurdu belli ...

Cemoboy link=topic=11588.msg117952#msg117952 date=1230031394' Alıntı:
Vaybe mf nin şöförü traktör kapıdan geri üstü rahat geçsin takılmasın die direksiyonu sağ sol bile yapıo :))) Yaptığıda oyunun bir kuralı olsa gerek..
Harbiden öyle yalnız.Ayrıca mf hiç duman bile atmıo bu nasıl iş?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...