moderotörlerin faydası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: moderotörlerin faydası

sebazios link=topic=86432.msg1034723#msg1034723 date=1447448150' Alıntı:
Ben çözdüm olayı. Sorun 2. sayfada. 2. Sayfaya geçince bir şey oluyo, kendimizi kaybediyoruz. Tekrar okudum, 1. sayfada gayet ciddiymisiz aslında..

Az sabır. 3. Sayfaya çıkınca toparlayıcam ben konuyu.

Abi genelde konuların kendini 3 ve 4.Sayfalarda toparladığı görülmüştür zaten beyfendide 2.sayfalardan şikayetçi galiba forumun 'fıtratında' var :)

Edit:3.sayfadayız :)

amacım kimseyi rencide etmek yada ukalalık yapmak değildi ben hepinizden özür dilerin.herkes duyarlı.sohbetinizin samimiyetini de anladım burda mutlu oluyorsunuz.herzaman sitede vakit geçiriyorsunuz ondan olsa gerek.konu bu boyutlara gidiyor eyvallah

sebazios link=topic=86432.msg1034723#msg1034723 date=1447448150' Alıntı:
Ben çözdüm olayı. Sorun 2. sayfada. 2. Sayfaya geçince bir şey oluyo, kendimizi kaybediyoruz. Tekrar okudum, 1. sayfada gayet ciddiymisiz aslında..

Az sabır. 3. Sayfaya çıkınca toparlayıcam ben konuyu.

Ondan değil, suçlu hep bantun111 ...:))

Tamam beyler. 3. Sayfadayiz.

İstirham ediyorum.

kubilay07 link=topic=86432.msg1034725#msg1034725 date=1447448316' Alıntı:
Abi genelde konuların kendini 3 ve 4.Sayfalarda toparladığı görülmüştür zaten beyfendide 2.sayfalardan şikayetçi galiba forumun 'fıtratında' var :)

Edit:3.sayfadayız :)

'De' ayrı.

'beyefendi de'

Gorevimiz..

mehmet akkurt link=topic=86432.msg1034726#msg1034726 date=1447448359' Alıntı:
amacım kimseyi rencide etmek yada ukalalık yapmak değildi ben hepinizden özür dilerin.herkes duyarlı.sohbetinizin samimiyetini de anladım burda mutlu oluyorsunuz.herzaman sitede vakit geçiriyorsunuz ondan olsa gerek.konu bu boyutlara gidiyor eyvallah

Estagfirullah Mehmet Bey. Ornege gerek kalmadi. Gercekten haklısınız. Denecek bir şey yok.

Bu konuyu yakın bir zamanda enine boyuna konuşmamız lazım moderator arkadaşlarla. Gercekten sorun haline gelmiş.

Uyarınız icin gercekten ama gercekten teşekkürler.

ENES4422 link=topic=86432.msg1034727#msg1034727 date=1447448369' Alıntı:
Ondan değil, suçlu hep bantun111 ...:))

Oooooo :D bantun111. Konudan bekleniyorsunuz :)

sebazios link=topic=86432.msg1034728#msg1034728 date=1447448480' Alıntı:
Tamam beyler. 3. Sayfadayiz.

İstirham ediyorum.

'De' ayrı.

'beyefendi de'

Gorevimiz..

Son olsun şimdi ciddiyet.

Estağfurullah rencilik bir durum söz konusu değil keşke konuyu açarken söz konusu konulardan örnekler ekleseydiniz kimse hiçbirimiz makaraya sarmazdık zaten herkes sizden örnek istedi elle tutulur bisey göstermediniz ve ciddiye alınmadınız...
Saygısızlık ettiysem kusura bakmayın.Saygılar.

[/QUOTE]

Teşekkür ederim,

Yarın senide görürüz, bir konuyu sulandırırsan sorarım ben sana ..:))

ENES4422 link=topic=86432.msg1034733#msg1034733 date=1447448803' Alıntı:
kubilay07 link=topic=86432.msg1034731#msg1034731 date=1447448761' Alıntı:
Oooooo :D bantun111. Konudan bekleniyorsunuz :)

Son olsun şimdi ciddiyet.

Estağfurullah rencilik bir durum söz konusu değil keşke konuyu açarken söz konusu konulardan örnekler ekleseydiniz kimse hiçbirimiz makaraya sarmazdık zaten herkes sizden örnek istedi elle tutulur bisey göstermediniz ve ciddiye alınmadınız...
Saygısızlık ettiysem kusura bakmayın.Saygılar.
inşallah görüşürüz

ben size bişey diyimmi...
konular dağılsada.. ciddiyetsizlik olsada..
ne sayarsanız sayın..

trakkulüp ' te Türkiye ' nin en deha kadrosu çalışıyor..
zirai bilgilerde..
tarla,sera,ekipmanlar,traktör ' de
Biçerdöverinden tut iş makinaları ve hayvancılığa kadar
aklınıza gelen her konuda.....
burada uzman Bilirkişiler...
yani konunun dehaları birliktedir bu alanlarda sorunların çözülmeme ihtimali
yok denecek kadar azdır..
buraya üye olmak şans...
belli bir seviyeye gelmek emek ve üstün bilgi..
sevilmek ise adamlık gerektirir..

trakkulüp ' e yeni üye olan veya olacak arkadaşlara
sesleniyorum....

DEHALARIN arasına hoşgeldiniz..

sebazios link=topic=86432.msg1034730#msg1034730 date=1447448680' Alıntı:
Estagfirullah Mehmet Bey. Ornege gerek kalmadi. Gercekten haklısınız. Denecek bir şey yok.

Bu konuyu yakın bir zamanda enine boyuna konuşmamız lazım moderator arkadaşlarla. Gercekten sorun haline gelmiş.

yılmaz hocam seni çok takip ettim çok faydalı bilgiler sundun arkasını sağlama dayayarak.devam et

sebazios link=topic=86432.msg1034730#msg1034730 date=1447448680' Alıntı:

iyisin yılmaz hoca devam et

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=86432.msg1034735#msg1034735 date=1447449039' Alıntı:
ben size bişey diyimmi...
konular dağılsada.. ciddiyetsizlik olsada..
ne sayarsanız sayın..

trakkulüp ' te Türkiye ' nin en deha kadrosu çalışıyor..
zirai bilgilerde..
tarla,sera,ekipmanlar,traktör ' de
Biçerdöverinden tut iş makinaları ve hayvancılığa kadar
aklınıza gelen her konuda.....
burada uzman Bilirkişiler...
yani konunun dehaları birliktedir bu alanlarda sorunların çözülmeme ihtimali
yok denecek kadar azdır..
buraya üye olmak şans...
belli bir seviyeye gelmek emek ve üstün bilgi..
sevilmek ise adamlık gerektirir..

trakkulüp ' e yeni üye olan veya olacak arkadaşlara
sesleniyorum....

DEHALARIN arasına hoşgeldiniz..

Sohbetsel konularda adı üstünde 'muhabbet' kapsamındaki konularda bunlar normal. Fakat dikkat ederseniz ilmi konularda son derece bilimsel cevaplar veriliyor.

Buranın en büyük özelliği, hangi düşünceden ve hangi şehirden olursa olsun, katılan küçük-büyük kimse boş değil...

Trakkülüpte benim gözlemlerimce önce konuyu açıp soru sorana cevabı veriliyor. Daha sonra ordan burdan konu dağılıyor. Ama soruyu soran arkadaş zaten cevabını almış oluyor :D

Dağılan konunun arkasından tekrar soru sorunca yine cevap veriliyor. Eğer konularda bu şakalaşmalar samimiyet olsama bence çok sıkıcı bir forum olur burası. İnsanların çoğu buraya iyi vakit geçirmek için giriyor. Şahsen bence üyelerin birbirin tanıması için konuların dağılması şart :D

Onrkrds link=topic=86432.msg1034748#msg1034748 date=1447451311' Alıntı:
Trakkülüpte benim gözlemlerimce önce konuyu açıp soru sorana cevabı veriliyor. Daha sonra ordan burdan konu dağılıyor. Ama soruyu soran arkadaş zaten cevabını almış oluyor :D

Dağılan konunun arkasından tekrar soru sorunca yine cevap veriliyor. Eğer konularda bu şakalaşmalar samimiyet olsama bence çok sıkıcı bir forum olur burası. İnsanların çoğu buraya iyi vakit geçirmek için giriyor. Şahsen bence üyelerin birbirin tanıması için konuların dağılması şart :D
seni tanıdım

Tarafsız olduktan sonra moderatörün faydası saymakla bitmez ama bu forumdaki bazı moderatörler gibi olunca sıkıntı eksik olmuyor, mesela kilitlenmiş konuda kendisinin yoruma devam etmesi, normal üyeden alıntı yapıp ona söz hakkı tanımadan başlığı kilitlenmesi, Her türlü edepsizliği yapan bir kaç üyenin hala bu forumda rahatça yorumlarına devam etmelerine göz yumulması gibi

kaynari link=topic=86432.msg1034758#msg1034758 date=1447452753' Alıntı:
Tarafsız olduktan sonra moderatörün faydası saymakla bitmez ama bu forumdaki bazı moderatörler gibi olunca sıkıntı eksik olmuyor, mesela kilitlenmiş konuda kendisinin yoruma devam etmesi, normal üyeden alıntı yapıp ona söz hakkı tanımadan başlığı kilitlenmesi, Her türlü edepsizliği yapan bir kaç üyenin hala bu forumda rahatça yorumlarına devam etmelerine göz yumulması gibi
farklı bir yerden yakalamışsın şimdi çoğu yok gücümüz yeter.

kaynari şabettin paşam...
konuyu alevlendirmeyelim lütfen..
forum bu aralar iyi geçinip gidiyor..
bende diyorumki aslında 2-3 tane yaramaz olmazsa
sitede hararet düşüyor..
onlar olmadan bunu gözlemleyebiliyoruz..
bu tempo ile devam edelim..
herşey yolunda..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...