moderotörlerin faydası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: moderotörlerin faydası

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=86432.msg1034762#msg1034762 date=1447453231' Alıntı:
kaynari şabettin paşam...
konuyu alevlendirmeyelim lütfen..
forum bu aralar iyi geçinip gidiyor..
bende diyorumki aslında 2-3 tane yaramaz olmazsa
sitede hararet düşüyor..
onlar olmadan bunu gözlemleyebiliyoruz..
bu tempo ile devam edelim..
herşey yolunda..
abi sen uyumadın mı faka bastık

kaynari link=topic=86432.msg1034758#msg1034758 date=1447452753' Alıntı:
Tarafsız olduktan sonra moderatörün faydası saymakla bitmez ama bu forumdaki bazı moderatörler gibi olunca sıkıntı eksik olmuyor, mesela kilitlenmiş konuda kendisinin yoruma devam etmesi, normal üyeden alıntı yapıp ona söz hakkı tanımadan başlığı kilitlenmesi, Her türlü edepsizliği yapan bir kaç üyenin hala bu forumda rahatça yorumlarına devam etmelerine göz yumulması gibi

Konulara üstteki gibi mesajlar yazıldığında tepkim
YUSUFTUYLUOGLU
https://youtu.be/93nLnrS2piM

Tarafsız olduktan sonra moderatörün faydası saymakla bitmez ama bu forumdaki bazı moderatörler gibi olunca sıkıntı eksik olmuyor, mesela kilitlenmiş konuda kendisinin yoruma devam etmesi, normal üyeden alıntı yapıp ona söz hakkı tanımadan başlığı kilitlenmesi, Her türlü edepsizliği yapan bir kaç üyenin hala bu forumda rahatça yorumlarına devam etmelerine göz yumulması gibi

Kimdir bunlar? Cidden merak ettim. Ağır ithamlar çünkü. Muddei iddiayi ispatla yükümlüdür.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=86432.msg1034762#msg1034762 date=1447453231' Alıntı:
kaynari şabettin paşam...
konuyu alevlendirmeyelim lütfen..
forum bu aralar iyi geçinip gidiyor..
bende diyorumki aslında 2-3 tane yaramaz olmazsa
sitede hararet düşüyor..
onlar olmadan bunu gözlemleyebiliyoruz..
bu tempo ile devam edelim..
herşey yolunda..
Yusuf bey konuyu alevlendirmek maksadıyla yazmadım, ama birisi kalkıyor edepsizlik yapıyor, şikayet ediyoruz, gereken yapılacak deniliyor ama hiçbir şey yapılmıyor, bu üye hiçbir şey olmamış gibi yorumlarına devam edebiliyor.
Aralık ayında planladığınız yıllık buluşma toplantısına katılmak istiyordum ama sırf bu durumdan dolayı vazgeçtim.

kaynari link=topic=86432.msg1034769#msg1034769 date=1447453720' Alıntı:
Yusuf bey konuyu alevlendirmek maksadıyla yazmadım, ama birisi kalkıyor edepsizlik yapıyor, şikayet ediyoruz, gereken yapılacak deniliyor ama hiçbir şey yapılmıyor, bu üye hiçbir şey olmamış gibi yorumlarına devam edebiliyor.
Aralık ayında planladığınız yıllık buluşma toplantısına katılmak istiyordum ama sırf bu durumdan dolayı vazgeçtim.
abim vazgeçtim olmaz..
gelmeni isterim şahsen..
forumun renkli üyelerinden birisin
seni tanımayı isterim..
bu arada herkesten sükunet rica ediyorum..
ortaya atılan iddia özelden yazılmış olup
sizinle. ilgisi yoktur..
ifşa edilmeyecektir..
zaten çoğunuz tanımazsınız..
neyse diğer konulardan paylaşımlara devam edelim..
bu konunun sonu iyi bitmez ..
isterseniz kökünden kaldıralım..

kubilay07 link=topic=86432.msg1034772#msg1034772 date=1447453942' Alıntı:
Ama bu iddiaları Mustafa bey yapmıyor siz yapıyorsunuz?
Ben birşey iddia etmiyorum, olan durumu söylüyorum, o zaman ben gerekli şikayetlerimi yapmıştım, Mustafa beyde gereken yapılacak, diye cevap vermişti.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=86432.msg1034775#msg1034775 date=1447454163' Alıntı:
abim vazgeçtim olmaz..
gelmeni isterim şahsen..
seni tanımayı isterim..
sizinle. ilgisi yoktur..
ifşa edilmeyecektir..

Abi ricam basın üstüne lakin şu kayrilan ve kayirani bi öğrensek sürekli dönüp dolaşıp canı sıkılan ağzına sakız yapmasa bu konuyu?

kaynari link=topic=86432.msg1034776#msg1034776 date=1447454307' Alıntı:
Ben birşey iddia etmiyorum, olan durumu söylüyorum, o zaman ben gerekli şikayetlerimi yapmıştım, Mustafa beyde gereken yapılacak, diye cevap vermişti.

Maden gerekli yerlere intikal etti ne evirip ceviriyosun meseleyi?

kaynari link=topic=86432.msg1034769#msg1034769 date=1447453720' Alıntı:

Kaynari Bey

Edepsizlik gorecelidir.

Bana göre edepsizlik, 68 mesajından yarısı siyasi içerikliyken, 'siyasi içerikli' diye başka üyelerin mesajlarını şikayet etmek, hatta bunda rekor kirmaktir.

Subjektiftir yani.

Birilerini kasten adam kayirma ile itham ediyorsunuz. Bu sitede her sey olur, o olmaz. İddianizi ispat edilmezseniz iftara atmış olursunuz.

Uğradığınız bir haksızlık varsa, açık açık söyleyin.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=86432.msg1034775#msg1034775 date=1447454163' Alıntı:
abim vazgeçtim olmaz..
gelmeni isterim şahsen..
seni tanımayı isterim..
sizinle. ilgisi yoktur..
ifşa edilmeyecektir..
Yusuf bey kusura bakmayın, yeni bir tartışma olmasın diye detaya girmek istemiyorum. Ama bu şartlarda o toplantıya katılmamın benim açısından bir anlamı yok. Özelden yazın diyorsanız bütün sebeplerini yazarım
Bana göre toplantının içeriği ve formatı mutlaka değişmesi gerekiyor, daha fazla detaya girmek istemiyorum, çünkü yeni bir tartışamaya sebep olmak istemiyorum

kaynari link=topic=86432.msg1034780#msg1034780 date=1447454708' Alıntı:
Yusuf bey kusura bakmayın, yeni bir tartışma olmasın diye detaya girmek istemiyorum. Ama bu şartlarda o toplantıya katılmamın benim açısından bir anlamı yok. Özelden yazın diyorsanız bütün sebeplerini yazarım
Bana göre toplantının içeriği ve formatı mutlaka değişmesi gerekiyor, daha fazla detaya girmek istemiyorum, çünkü yeni bir tartışamaya sebep olmak istemiyorum

İçerik? Format?
Burada arkadaşlık hatta daha dostluk kardeşlik kurmaya çalışıyoruz nasıl bir formattan bahsediyorsunuz? Yada ne bekliyorsunuz?
Plazanın tepesinde şunu check edin bunu source edin mi diyeceğiz anlamadım ki?

sebazios link=topic=86432.msg1034778#msg1034778 date=1447454504' Alıntı:
Kaynari Bey

Edepsizlik gorecelidir.

Bana göre edepsizlik, 68 mesajından yarısı siyasi içerikliyken, 'siyasi içerikli' diye başka üyelerin mesajlarını şikayet etmek, hatta bunda rekor kirmaktir.

Subjektiftir yani.

Birilerini kasten adam kayirma ile itham ediyorsunuz. Bu sitede her sey olur, o olmaz. İddianizi ispat edilmezseniz iftara atmış olursunuz.

Uğradığınız bir haksızlık varsa, açık açık söyleyin.
Sayın sebazios edepsizlik göreceli diyorsunuz, bir insan size hakaret ediyorsa bunun neresi görecelidir. Şimdi bu başlıkları burada tekrar paylaşırsak yeniden bir tartışmaya sebebiyet vermekten başka bir işe yaramaz. Bütün şikayetler Mustafa bey biliyor, buyurun sorun ona, eğer Mustafa bey bende öyle bir bilgi yok derse, ben size gönderirim

kubilay07 link=topic=86432.msg1034781#msg1034781 date=1447454932' Alıntı:
İçerik? Format?
Burada arkadaşlık hatta daha dostluk kardeşlik kurmaya çalışıyoruz nasıl bir formattan bahsediyorsunuz? Yada ne bekliyorsunuz?
Plazanın tepesinde şunu check edin bunu source edin mi diyeceğiz anlamadım ki?
En başta yazdım bana göre diye, belki size göre gayet güzeldir. Ama sadece size şunu söyleyebilirim, sırf tanışmak ve 3-4 saat sohbet etmek için her sene birileri 400-500 KM yol yaparak toplantılara katılmazlar. 1-2 sene katılır ama daha sonra o mesafe ona çok uzak gelmeye başlar

mesela kilitlenmiş konuda kendisinin yoruma devam etmesi, normal üyeden alıntı yapıp ona söz hakkı tanımadan başlığı kilitlenmesi,

Bu olayı ben yaşadım.

Gökhan Özkan gördüğü her siyasi konuyu kilitler. Konuda yazana, ne yazıldığına yada ne konuşulduğuna bakmaz. Gördüğü an kilitler. Cevap vereceğim kaç konuyu kilitledi. Sıkıntı yok.

Sizinle tartışıyorduk. En son ben bir mesaj yazdım. Gökhan konuyu görmüş ve gördüğü an kilitlemiş. siz cevap veremediniz.

Benim, kendi bolunlerim disindaki konuları kilitleme yetkim yokken, yani istesem de bunu yapamazken, bu nasıl bir yaklaşımdır Allah aşkına?

Bı insan bu sekilde zan altına bırakılır mı?

konunun böyle biteceğini biliyordum..
herkezin affina sığınarak konuyu kapatıyorum..
şabettin beyin sorunları ele alınıp çözülecektir..
konuyu açan memet bey ' ede tekrar Teşekkürler..
aslında herkese ders oldu bu ifadeler..
forumun diğer konularında görüşmek dileğiyle ..

k i l i t.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...