MÜJDE MÜJDE YEM BİTKİSİ DESTEKLEMELERİ HESAPLARDA

Ynt: MÜJDE MÜJDE YEM BİTKİSİ DESTEKLEMELERİ HESAPLARDA

ben internet şubesinden gördüm yem bitkisi destekleme ödemesi diye sizlerle paylaşmak istedim ama bazı illerin yatmış bazı illerinki daha yatmamış onu bilemem slajlık mısır destekleri 55 tl den değil 52 tlden ödenmiş

murat_saribas link=topic=51559.msg524048#msg524048 date=1327905339' Alıntı:
ben internet şubesinden gördüm yem bitkisi destekleme ödemesi diye sizlerle paylaşmak istedim ama bazı illerin yatmış bazı illerinki daha yatmamış onu bilemem slajlık mısır destekleri 55 tl den değil 52 tlden ödenmiş
hangi internet sitesinden gördün karde$ bizde takip edelim ordan

macar fiği destekleri yatırılmıs denildi sadece yonca falan varmı bilmiyorum bizde yoktu cuma aksam yatmış daha gidip cekmedik ama cekenler öyle dediler diğerleride şubat ayı içerisinde yatırılırdır inşallah

arkadaşlar herkez bişeyler diyor ama yem bitkisi dedim benim yem bitkisi açılımı fiğ-yonca-slajlık ekilen bitkiler-hayvan pancarı-sudan otu sorgum-hayvan şalgamı bu bitkiler giriyor ve aldık

bilgi vermek açısından belirttim biliyorsunuz bu aylar ölü aylar ve para sıkışıklığımızın olduğu aylar haberi olmayanlara haber verebildiysem ne mutlu konuyu kilitlerseniz sevinirim

murat_saribas link=topic=51559.msg525300#msg525300 date=1328025130' Alıntı:
arkadaşlar herkez bişeyler diyor ama yem bitkisi dedim benim yem bitkisi açılımı fiğ-yonca-slajlık ekilen bitkiler-hayvan pancarı-sudan otu sorgum-hayvan şalgamı bu bitkiler giriyor ve aldık

bilgi vermek açısından belirttim biliyorsunuz bu aylar ölü aylar ve para sıkışıklığımızın olduğu aylar haberi olmayanlara haber verebildiysem ne mutlu konuyu kilitlerseniz sevinirim
karde$ sana bi$ey demedik zaten .. bilgi almaya calı$ıyoruz senden .. sen dalga geçtiğimimi dü$ünüyosun anlamadım .. sana bi soru sordum hala cevap vermedin .. internette ziraatbankasında hesabına baktıgında yanında yem bitkisi desteklemesi mi yazıyo sadece bunu soruyorum ..