N H TM 120 VE L 95 ÇİFTTE

Ynt: N H TM 120 VE L 95 ÇİFTTE

emeğine sağlık ramazan abi.hemen bunun ardından ekin ekince verim nasıl oluyor abi biraz bilgi veririmisin ?
fatih ekin ekince bu tarlaya öyle verimde aşiri düşme olmuyor zaten sulanıyor biz geçen yıl ekinlerin hepsini mart ayında ektik yani 360 dekar falan tam 7 defa sulandı yağmurlama ile yani çamurun pek zararı olmaz ekine
ewt abi 1 saatte ordayım TM ile herg keyfi bi başka oluyor hele bide D1 e takıp 20 gazda verdnmi motor 12km hızı buluyor
sabit hız göstergesi olmadığı için bilmiyorum hızı kaç olduğunu ama d 1 le baya seri gidiyor bu tarlayı b 3 le sürdüm d 1 le gittiğim yerde oldu videoları var yükleyecem
güzel resimler...zevkli olmalı iki devle tarla sürmek...
evet zevkli oluyor ister istemez basıyorsun biraz

ramazan kardeş kırmızı lahananın yeride güzelmiş traktörler uçar orda sizin toraklar nasıl sertlik derecesi şeker pancarımı ekeceksin yerine
bu tarlaya ekin ektik aslında pancar sahasıydı ama pancarı başka tarlaya ekecez bu toprak boz toprak yani ağir değil ama sürerken çamurdu az
boya konusunda L 95 in çok çıktı sebebi motorların garajı yok yazın sıcağın altında kışın soğuk un altında zaten kışında dinlenmek yok motorların boyaları ne yapsın

şeker pancar makinası varmı bende yapıyorum pancar (40)dönüm bizde polatlı yapısı ölçer marka var,aslında fiyatlar iyi olsaydı bir tane büyük makina almayıdüşünüyordum önceden çok ekerdik pancarı

şeker pancar makinası varmı bende yapıyorum pancar (40)dönüm bizde polatlı yapısı ölçer marka var,aslında fiyatlar iyi olsaydı bir tane büyük makina almayıdüşünüyordum önceden çok ekerdik pancarı
makine bizde yok ama makine geliyor bu sene 6 sıra söken makine geldi
elıne saglık abı gusel paylasım
eyvallah güzel resimler.
sağolun arkadaşlar

ya abi bendede var bu L95 den super bi traktor ya arkasına ne takarsan tak cekmem demıyo oyle bı traktor ayrıca en sevdıgım yonu ıse motoru dıger mavi new holland larınkınden farklı sanırım iveco motoru var motor rolentede calısırken sankı ıslık calr gıbı ses cıkıyor hastayım o sese ya::::

ya abi bendede var bu L95 den super bi traktor ya arkasına ne takarsan tak cekmem demıyo oyle bı traktor ayrıca en sevdıgım yonu ıse motoru dıger mavi new holland larınkınden farklı sanırım iveco motoru var motor rolentede calısırken sankı ıslık calr gıbı ses cıkıyor hastayım o sese ya::::
L 95 e diyecek yok çekişide çok iyi o ses sanırım eksozdan kaynaklanıyor