Neler oluyor hayatta

Bu forum çok insanın yelini aldı ne müneccim ler ne hocalar ne bilmişler gördü hepsi yok oldu nerde bu millet geçmiş konulara bakıyorum gerçekten işi iyi bilenler var ama şimdi hepsi pasif soruyorum nirdeler

Ya parayı buldu zengin oldular yada batak

Son düzenleme:
Bu forum çok insanın yelini aldı ne müneccim ler ne hocalar ne bilmişler gördü hepsi yok oldu nerde bu millet geçmiş konulara bakıyorum gerçekten işi iyi bilenler var ama şimdi hepsi pasif soruyorum nirdeler

Birgün bizde öyle olacağız ya,insan öldükten yüzyıl sonra üst üste koyduğu taşlar yikildiktan ve hikayelerini paylaşan insanlar da öldükten sonra hic yaşamamış gibi olurmuş, hic dunyaya gelmemis gibi😔😔😔

Bur bakalım, daha 6 aylık üyesin. Ne gördün ki, altı ayın içinde.Kim yok oldu?
Ben 11 yıllığım, 14 yıllıklar bile var.Bazen uğrarlar.Küsenler, vefat edenler, kahredenler...Hayat böyle..
Sonunda kimse kalmayacak yerlerini başkaları alacak,yalan dünya.

geçen hafta cumartesi günü balıkesir ivrindi hayvan pazarına gittim.damızlıktan kan degişikligi sebebiyle koçu satayım diye.bu arada pazarı ve piyasayı gözlemleyeyim dedim. bir kaç üreticiyle sohbet imkanı buldum. bu mazot fiyatları , bu gübre fiyatları , bu yem fiyatlarına ve girdi maliyetlerne ragmen halen çiftçinin akıllanmadıgını gördüm. daha çiftçilerimizin daha dipleri görecegini düşünüyorum.

Çoğu yalan oldu o bahsettiğin üyeler yalan oldu derken forumun eskı cazibesinin kalmadığını düşünüyorum ve bir çoğu da kızıp gitti yönetime, bence . Yada bir çoğu hayat gayesıne iyice kaptırdı kendini ve buraya yazdıklarını yapma peşindeler 🤔 ben bu foruma YouTube de Ali tokmakcı MF 135 ıkı tane pancar romorkunu cekıyordu çok eski bir videoydu pehlıvan cekı yapıyordu .onun sayesinde ulasmıstım taaaa o zamanlardan beridir takıp ederim...

Sen 6 ayda bu forumda hangi teknik,bilimsel tarımsal ne gibi veriler..? Paylaştın ..?
Kimse müneccim değil,Bilgili düzeyli deneyimli ve kültürlü ve kaliteli bir çok insan var bu forumda ..
Ayrıca sen aktifsen bu kadar büyür anlat ciftciye deneyimlerini bizde ogrenelelim bilmediklerimiz