New Holland Td 110

Ynt: New Holland Td 110

Şimdi sonuç olarak bizim de bir nakit miktarımız bir kriterimiz var.
Bu durum da yerlileri es geçersek...
İthallerden iyi ve uygun fiyatlı 100hp den aşağı olmayacak şekilde hangi marka traktör seçenekleri var?

wood link=topic=79321.msg938868#msg938868 date=1416762883' Alıntı:
Erkunt 110 crd yi bekle derim.Bana göre bir T5060 dan bir 5440 dan aşşa kalmıycak.

satısta zaten suan ılk cıktıgında 119.000tl ıdı suan 124.000 tl ıstıyorlar o paraya 6060 var:)

shuttle olmadıkca erkunt ıthal traktorler ayarına gelemez enıstemde var erkunt 100kudret. crd yi de gordum bındım. ancak arasında daglar kadar fark var.

Erkuntun yakıtından memnun olanlar var. bız bır turlu olmadık. 398 den %30 fazla yakıyor. pompasıda ayarlandı yıne aynı.

Bugün fuara gittim. Kabin klimali alalim dedik. 3635 var 400 saatte. Takasa verip 5430 alalim dedik. 135 bin dediler. Benim motoru 55 saydılar. Sonra erkunta gittim. 100 luk sordum 98 dedi lux olana. Son nh ye gittim. Td 90 d ps kompresor e 89 dedi. Siz olsaniz ne yapardiniz. Millet mecburiyetten nh aliyo bence anlassak mf yi cok istememe ragmen nh alacaktim.

Ne kadar fanatiklik yapanlar var ithal serilerine bisi demiyom da yok cok yakarmista cekmezmiste 2010 dan snra kiler ii degilmiste asil 2010 dan sonrasi ii ozellikle yeni kasaya gectikten snra piyasayi alt ust etti kotu oldugundan mi aliyolar bu kadar hic pisman etmez 398 le de 85_90 donum suruyodum 1 depo ile td100 lede ayni 90 donum suryom yakit yok cekiside essek gibi cekiyo hemde erkuntla falan kiyaslanamaz cekisi konforuda oyle ozelligide saglamligida seri 1 le herge gidiyo daha ne bekliyosun hic pisman etmez yerlinin avrupasidir td kim ne derse desin bu bole

emrekaptan59 link=topic=79321.msg938870#msg938870 date=1416763241' Alıntı:
satısta zaten suan ılk cıktıgında 119.000tl ıdı suan 124.000 tl ıstıyorlar o paraya 6060 var:)

shuttle olmadıkca erkunt ıthal traktorler ayarına gelemez enıstemde var erkunt 100kudret. crd yi de gordum bındım. ancak arasında daglar kadar fark var.

Erkuntun yakıtından memnun olanlar var. bız bır turlu olmadık. 398 den %30 fazla yakıyor. pompasıda ayarlandı yıne aynı.

O paraya aldığın T6060 ne işine yarar peki?
Bende Erkunt 80.4 lüks kullanıcısıyım herşeyiyle gayet memnunum.

Mustafa 66 link=topic=79321.msg938876#msg938876 date=1416764418' Alıntı:
Ne kadar fanatiklik yapanlar var ithal serilerine bisi demiyom da yok cok yakarmista cekmezmiste 2010 dan snra kiler ii degilmiste asil 2010 dan sonrasi ii ozellikle yeni kasaya gectikten snra piyasayi alt ust etti kotu oldugundan mi aliyolar bu kadar hic pisman etmez 398 le de 85_90 donum suruyodum 1 depo ile td100 lede ayni 90 donum suryom yakit yok cekiside essek gibi cekiyo hemde erkuntla falan kiyaslanamaz cekisi konforuda oyle ozelligide saglamligida seri 1 le herge gidiyo daha ne bekliyosun hic pisman etmez yerlinin avrupasidir td kim ne derse desin bu bole

ben yaptıgım yorumları fanatıklık olarak algılama dıye bu benım gorusum dıye yazdım altına. td etrafımda var ama sureklı olarak kullanmadım ve memnun olduklarını duymadım.
erkunta gelınce cıft sıralı sılaj makınesınde 35 li aysanda uzun sure kullandım ve buyuk hevesle almamıza ragmen gereklı performansı gormedım.

lakın t5060 ve tl100a hem sanzuman hem motor hem hıdrolık aksam olarak yakıtta ve cekıste dıger kullandıgım motorlardan daha tatmın edıcı.

yarası olan gocunur. herkesın kendı gorusu benım sızın goruslerınıze saygı duydugum gıbı aynı ozverıyı sızın de gostermenızı beklerım.

wood link=topic=79321.msg938887#msg938887 date=1416765075' Alıntı:
O paraya aldığın T6060 ne işine yarar peki?
Bende Erkunt 80.4 lüks kullanıcısıyım herşeyiyle gayet memnunum.

sızın ısınıze yaramaya bılır ben kendı penceremden baktıgım ıcın bıze yarar. onun ıcın ornek verdım.

Mustafa 66 link=topic=79321.msg938876#msg938876 date=1416764418' Alıntı:
Erkunt ile neden kıyaslanmasın sonuçta ikiside yerli traktor.Tdlerin 2010 sonrası yeni diyorsunuz ama fuarlardaki nh ekibine sordugumda sadece kasayı makyajladık eski tdlerin devamı diyor yani onlar bile eski td ile yenisi aynı diye belirtiyor.Bugun tdlerde bu donanim varsa oda rakipleri olan tumasan erkuntun yaptigi yeniliklerdir eger onlar olmasaydı hala 2002 de çikan eski kasa td uretimi devam ederdi .Ayrica yerlinin avrupası td5 serisidir.

aslan26 link=topic=79321.msg938959#msg938959 date=1416775616' Alıntı:
Erkunt ile neden kıyaslanmasın sonuçta ikiside yerli traktor.Tdlerin 2010 sonrası yeni diyorsunuz ama fuarlardaki nh ekibine sordugumda sadece kasayı makyajladık eski tdlerin devamı diyor yani onlar bile eski td ile yenisi aynı diye belirtiyor.Bugun tdlerde bu donanim varsa oda rakipleri olan tumasan erkuntun yaptigi yeniliklerdir eger onlar olmasaydı hala 2002 de çikan eski kasa td uretimi devam ederdi .Ayrica yerlinin avrupası td5 serisidir.
guldurme ya beni onlarin yaptiklarinimi yapiyo o ikisi hala sol tarafa ileri geri vitesi koyuyo td de geri vites yok shutle var onlari tskip ediyoyaya ikisinde hostes koltugu yok daha yeni koymaya basladilar bunda 2012 de geldi suspansiynlu kabin var bn daha tumoda suspansiynlu kabin diye bisi ne duydum n es gordum erkuntu da duymadim hic varmi bilmiyom da ikisinin cekmedigini bayildigini cok duydum gordum td nin 85 liktn yukarisnda daha cekmiyo bayiliyo diyeni gormedim duymadim bumu yani td5 ewet ama duz td de soylediginiz markalarin icinde yine avrupa servisi fabrikasida soyluyo bunu 2013 den sonraki 90 hp ustu modellerimiz tamamen avrupa kalitesindedir diye

Mustafa 66 link=topic=79321.msg938967#msg938967 date=1416776855' Alıntı:
guldurme ya beni onlarin yaptiklarinimi yapiyo o ikisi hala sol tarafa ileri geri vitesi koyuyo td de geri vites yok shutle var onlari tskip ediyoyaya ikisinde hostes koltugu yok daha yeni koymaya basladilar bunda 2012 de geldi suspansiynlu kabin var bn daha tumoda suspansiynlu kabin diye bisi ne duydum n es gordum erkuntu da duymadim hic varmi bilmiyom da ikisinin cekmedigini bayildigini cok duydum gordum td nin 85 liktn yukarisnda daha cekmiyo bayiliyo diyeni gormedim duymadim bumu yani td5 ewet ama duz td de soylediginiz markalarin icinde yine avrupa servisi fabrikasida soyluyo bunu 2013 den sonraki 90 hp ustu modellerimiz tamamen avrupa kalitesindedir diye
karga ve yavrusu hikayesi aklıma geldi...böyle zihniyetler olduğu sürece koç şirketi daha çok sömürür bizi...

Mustafa 66 link=topic=79321.msg938967#msg938967 date=1416776855' Alıntı:
İste rakipler yetişemesin diye koyuyor anlatmak istedigimde o yani rakipleri surekli model yeniledikçe nhye bir adım daha yaklasiyor oda haliyle arayı acmak istiyor zaten oyle yapmasa erkunta tumosanda eski tdye gore baya donanimli model çıkaryor.Tdye shutte koydular ama halatlı ya halat kopuyor yada uzayıp ozelligini kaybediyor shutte hidrolik yag banyolu olur halatlı shutte olmaz .Ayrıca erkuntaki povershift ozelligi ile dugmeli bucuk vites geçisi,sag yan kol piston ile ayarı ve havalı romork fren çikişıda tdde olmayan ozellikler nhnin fabrika elemanlarına bu ozellikleri koymalarını onerdigimizde ne gerek var bizim çiftcimize bu kadarı yeter fazlasına gerek yok deyip geciyor.Buda onların turk çiftçisine verdikleri deger.

Yeni kasaya gecmesiyle halatli diye bisi kalmadi yagli bi binip bak bakmani oneririm sirf onun icin bile td ye binenler asla erkunta da tumosanada degismezler td yi eskilerine gore erkunt tabiki cok guzel kotu degil elbetteki td nin eskilerini bende sevmiyorum ama 2013 ve ustuyle erkunt kiyaslanamaz bile acik ara onde hepte oyle olucaktir zaten

aslan26 link=topic=79321.msg938975#msg938975 date=1416778070' Alıntı:
İste rakipler yetişemesin diye koyuyor anlatmak istedigimde o yani rakipleri surekli model yeniledikçe nhye bir adım daha yaklasiyor oda haliyle arayı acmak istiyor zaten oyle yapmasa erkunta tumosanda eski tdye gore baya donanimli model çıkaryor.Tdye shutte koydular ama halatlı ya halat kopuyor yada uzayıp ozelligini kaybediyor shutte hidrolik yag banyolu olur halatlı shutte olmaz .Ayrıca erkuntaki povershift ozelligi ile dugmeli bucuk vites geçisi,sag yan kol piston ile ayarı ve havalı romork fren çikişıda tdde olmayan ozellikler nhnin fabrika elemanlarına bu ozellikleri koymalarını onerdigimizde ne gerek var bizim çiftcimize bu kadarı yeter fazlasına gerek yok deyip geciyor.Buda onların turk çiftçisine verdikleri deger.
Koç gurubu yahudi destegiyle buralara geldi türk çiftçisinin iyiliğini istemez isteyemez rekabet için yapar ne yaparsa bu benim görüşüm erkunt tumosan teknolojiyi yeni yeni geliştiriyor newholland in elinde 30 senedir var o teknoloji bize layık görmediginden koymuyor td lere
aslan26 link=topic=79321.msg938975#msg938975 date=1416778070' Alıntı: