new holland td lerde olması gereken özellikler

Ynt: new holland td lerde olması gereken özellikler

new holand tdd sersinde olması gereken özellikleri yeni TD5 e koymuşlar. örn: hostes koltuğu, hidrolik kollarına lif , kabin genişliği,ve kaldırma kapasitesini artması.ve benim bilemdiğim başka özellikler... bunlara bakıpta olmayan özellik, vistes saysının 24ileri 24 geri olmaması. çamurluk üstü kumandalar olamaması, tam elektronik shuttle olamaması. ancak yeni çıkan yerli nh ler satışa sunulduğunda kabin olarak ve konfor olarak fark yaratacak düşüncesindeyim. sonuçta bizim burda üretilen traktör bu istedğimiz özelliklerde maliyet demektir. okadar maliyetli olan traktörüde ucuza vermezler. çiftçininde hali ortada. kimse okadar parayı gidipte bağlamaz bi traktöre. bağlasalardı zaten avrupa modeller su gibi satardı.

wood link=topic=53413.msg560343#msg560343 date=1331497792' Alıntı:
valla nh yeni seri çıkarmassa erkuntun 90 100 ve 110 serileriyle baş etmesi beklenmez.
evet hakılısınız. ama çıakrmış nh hatta erkunttan önce çıkarmış. ama piyasaya daha girmedi. daha bayiler bile bilmiyor yeni td5 i inşallah en kısa zamanda çıkar.
nh_fıat link=topic=53413.msg560345#msg560345 date=1331497875' Alıntı:
NH td seirisinin kaldırma kapestesi oldukca iyi bence :)
evet 3650 kg kaldırma kapasitesi var. birde yardımcı lif olsaymış iyi olurdu. :)

inşallah ben erkuntçuyum ama nh nin yeni seri çıkarmasını isterim.nh yeni seri çıkarsınki rekabet kızışsın biz çiftçiler yararlanalım.

ali_durmuş link=topic=53413.msg560347#msg560347 date=1331498084' Alıntı:
evet hakılısınız. ama çıakrmış nh hatta erkunttan önce çıkarmış. ama piyasaya daha girmedi. daha bayiler bile bilmiyor yeni td5 i inşallah en kısa zamanda çıkar. evet 3650 kg kaldırma kapasitesi var. birde yardımcı lif olsaymış iyi olurdu. :)
evet bide yardımcı koysan 4buçu olur herhal güçç*-* *098*- zuha-*-s

bence nh şanzumandan ors rulmanı kaldırmalı avrupa bir marka atmalı... dişlilerin bir kısmını kendisi yapıo, bence onuda yapmamalı çünkü yaptığı dişlilerde çok fazla salgı var... dişlilerin hepsini hema yapmalı....gerisi vasa viso. bir traktörün en önemli yeri şanzuman.

bir hafta kadar oluyo td 110 aldım olması gerekenleri bayiiye soyledim oda ekledi onlarda kuyruk mili 1000 devir ve ek piston saolsun halletti 200 dekar yer sürdüm bastrdım yakıt ve performanstan son derece memnunum

Arkadaşlar,

New Holland bayilerinden öğrendiğim kadarıyla yakın zamanda hava kompresörü seçeneği çıkacakmış. Bizde almak için bekliyoruz. TD 110 niyetimiz var. Eski model 2011 TD 65 ve TD 75 traktörümüze hava kompresörü takdırdım. Çok memnun kaldım. Yenilerde de olmazsa almayacağım. bakalım ramazan geçsin durum ne olacak.

td 90 olsun 100 lük olsun bunların eksigi kompursör kartel yagının 8,5 e düşürülmesi en önemliside rampaya yüzü olmaması tümosan da kesilme yok yag kapestesi 11 - 12 lt alıyo ben td new holland kulanıcısı olarak hoşuma gitmiyor ALMAYAN Bİ PİŞMAN ALAN BİN PİŞMAN SAYGILAR arkadaşlar