New Holland TD100D

New Holland'ın TDD serileri arasında alınacak tek traktördür. Dün birlikte sürüm yapıyorduk. 13'lü yaylı kültivatörü çok güzel çekiyordu. Bunun dışında bütün TDD serilerini kullandım. Benim gözümde diğerleri geçersiz.
TDD lerin bence hepsi güzel traktör bir videomda TD90D videosu var yaşlı bir amca kullanıyor çok deli kaz ayağı çekiyordu.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
En ideali td 90d.gerek yakıt gerekse performans olarak.td 100-110 ancak cer dişlisi ve lastikleri büyütülmüş bu yüzden daha hantallaşmış pompadan veya turbodan güç verilmiştir. Td 90dan hiç bir artısı yoktur.mesela 540 ile 640ın kovanlar, lastikler, motoru ve hidrolik beyni hariç her yeri aynıdır.640 a baktığımız zaman daha hantallaşmış seriliğinden ve 64 hp gücünden taviz vermiştir.aradaki + 10 hp gücü hissettirmiyor. Birde eksantrik değişimiyle td90 daha az yakıtla td 110un yaptığını yapar.

• Beğen
Tepkiler: şerefli1
En ideali td 90d.gerek yakıt gerekse performans olarak.td 100-110 ancak cer dişlisi ve lastikleri büyütülmüş bu yüzden daha hantallaşmış pompadan veya turbodan güç verilmiştir. Td 90dan hiç bir artısı yoktur.mesela 540 ile 640ın kovanlar, lastikler, motoru ve hidrolik beyni hariç her yeri aynıdır.640 a baktığımız zaman daha hantallaşmış seriliğinden ve 64 hp gücünden taviz vermiştir.aradaki + 10 hp gücü hissettirmiyor. Birde eksantrik değişimiyle td90 daha az yakıtla td 110un yaptığını yapar.
TD90D dışında hepsini kullandım. Onu bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: şerefli1