New Holland TD85D Plus

Ynt: New Holland TD85D Plus

Yorumlar için sağolun...
satocan58 link=topic=38700.msg332422#msg332422 date=1296336218' Alıntı:
Yazin ona verilen paraya yaaa. 2wd ile 4 wd arasinda 7 8000 lira fark var. Onu öyle alacagima ayni paraya gider tenteneli 4x4 alirim. ön teker resmen joker, kurtarici oluyor yeri gelince....
ya adamın işine göre alınır ova lar küçüüktür 4x2 alır ovalar büyüktür 4x4 alır para yıda ona göre verir.
aribas link=topic=38700.msg332452#msg332452 date=1296337814' Alıntı:
paylaşıma teşekkürler
arka lastiği normalinden büyük olduğundan mıdır önü çökük duruyo
arka lastik normal den büyük onun için öne çökük duruyo

pylaşım için tşkler ;)
geçen bayiye gittik bizim bu fiyatlar aşşada fln die hemde bi ikinci el Td65 wardı ona bakmaya ama az kullanılmış 2006td65- 43bin td 85 adamlar 55 bin fiyat çekti sıfırı 77 fln diyo yuru git sizde çok yuksek dedik ikinci eli sıfırı fln dedik döndük geldik :)
bu tekçeker die bunada 70bin izterrler :)

NİYE HEP 4X4 ALSALAR DİYORSUNUZ ANLAMADIM ŞİMDİ BENDE 98 MODEL 70-56 TEK ÇEKER VAR 12 SENEDİR İŞİMİ GÖRÜYOR ŞİMDİ ERKUNT 70 ALDIM O DA TEKK ÇEKER ÇİFT ÇEKER ALSAM BALYADA ATINTI BAŞINDA DÖNME ÇAPI GENİŞLEYECEK SLAJDADA AYNI NİYE FAZLA YAKIT YAKAYIM TAMAM ÇİFTDE VE YÜK ÇEKMEDE TEK ÇEKERE GÖRE İİİ AMA 1000 DÖNÜM TARLA İŞLİYOSAN İİ GERİSİ YALAN

BİZİM BURALARDA 350 M2 DEN BAŞLIYO 50-80 DÖNÜM TARLALAR İSE NADİR

85 bg tek çekere mazot yaktıracagına 65 bg alır çift çeker aynı çeker az yakar buyuk traktorlerin tek çekerini yapmasalar daha ii olur en fazla 80 bg in tek çekeri olacak ii olur zaten 80bg uzeri alacak adam tarlaya ser işe koşar tek çeker traktorde işini goremez

tuhaf geldi koca motorun tek çekrini görmek bizim burda kimse tek çeker almıyor artık. ne iş yaparsa yapsın ister balya ister başka şey hep 4x4 . küçük alsa bile adam 4x4 alıyor. ben olsam ben de 4x4 alırım ya da hiç almam :)

:D Ali patronun pazarlığa oturduğu makina bu mu yoksa:D çifçeker traktör çok farklı bi kere. eğer çamurda bir iş yapıyorsan çifçeker şart:D tek çekerlerin dönüşleri çok güzel. Steyr da olduğum yerde tek frensiz sıfır çizerdim, tümocanla ileri geri yapmadan olmuyo:D