newholland td75d & erkunt servet (çekişme)

Ynt: newholland td75d & erkunt servet (çekişme)

nail abi nh l75 le de kesin bi üstünlük söz konusu olmadı o video da hangisi erken davrandıysa hep o çekti yerde ıslaktı bence L75 ile yeniden kuru zeminde bi çekişme gerekir.. bana göre denktiler orada tam bi beraberlik var gibiydi.. erkuntu en cok zorlayan o oldu.. bunun dışında geleni gideni rahatlıkla cekiyor :)

şimdi yazık artık bu erkuntlara hala çekmez gitmez diyenler oluyor artık takmadıkları marka model kalmadı halen erkuntun çekişine laf söyluyorlar.. hile var v.s. birinde hile olur hepsinde olmaz.. bazı şeyleri kabul etmek lazım .. tarlada deme daha guzel olurdu ki tarladada erkuntun daha ustun olacagını düşünüyorum hiç patinajsız oldugu için..

paylaşım için tşkler erkunt goturmus yine hakkını vermiş nimet le taksalar yine nimet de gorururdu fakat çeki demirlerini eşitlemek lazım yeni kasa erkuntların çeki demirleri çok aşşagıda bende var 1 karış aşşagıda new holand lara tumosanlara gore

emeğine sağlık güzel paylaşım yalnız böyle çekiştirmelerde insanlar çok dikkatsiz ya birinin başına bişi gelseydi ve çekiştirmelerde traktörden iniyolar ya o sırada halat kopsa traktör gitti :)
bence daha dikkatli ve tedbirli olunmalı

ALİ DURMUŞŞŞŞŞ link=topic=39338.msg341509#msg341509 date=1297794607' Alıntı:
herşey ortada diyonda kardeş şuraya 2 traktörüde çıkartalım bakalım hangisi daha önce satılacak.
evet cıkart bakalım erkunt daha erken satılır servet80t luks ilanı ver yanlışlıkla bak bakalım bi gunde kaç kişi seni arayacak :))
td75d tutulmuyorki erkuntun piyasası bile ondan yuksek..
sitede bile kaç kişi arıyor ikinci el temiz erkunt.. sen galiba piyasadan haberin yok bu yıl erkunt tavan yaptı bulunmuyor temizi hiç bi yerde dogruya dogru...

eşit bir çekişme olmuş erkunt ilk başta çekti çünkü nh çı yüksek vitesle başladı sonunda td götürdü gibi geldi bana ama tabi td75d ninde fabrikadan çıkış hatalı traktör olduğunu unutmamak lazım

erkunt tu kaç defa nh ile izlediysem erkun daha fazla asılıyor erkuntun hakkını yemeyinarkadaşlar nh mi erkuntmu dersen ben nh derim ama erkuntta nh den fazla asılıyor hakkını yemiyelim derim fanatiklik başka birşey bu başka ...

valla çok güzel bir çekişme omuş. hiç laf atmayın erkunta. adam motordan iniyor e sanırım en ağır vitese takmış. taktiği doğru kutlarım şöförünü :D sonlara doğru td 75 gaza yükleniyo ve erkunt şöförsüz ağır devirde gaza basılmadığı için zıplatmaya başlıyor

ALİ DURMUŞŞŞŞŞ link=topic=39338.msg341509#msg341509 date=1297794607' Alıntı:
herşey ortada diyonda kardeş şuraya 2 traktörüde çıkartalım bakalım hangisi daha önce satılacak.

Eski bi erkunt kullanıcısı olarak sorunu yanıtlayayım erkunt servet 80t td75d den daha erken satılır deneyebilirsin :) ben satmaya cıkardım 3 gün içinde gitti hemde iyi fiyata eski kasası hemde.. td75d ler çok tutulmuyor.. traktörü sattıran temizliğidir markasından sonra..

evet td 75 leri sıfır al ertesı gun en azından 8 mılyar zararın var bunu yaşamış bır ınsan olarak söyluyorum bızdede td75d var rahatlık ve ergonomı bakımında supr ama tutulmadı işte...bence erkunt pıyasası çok gelişti daha önce satılır erkunt.

valla burda erkunt cekmiş diyemem cünkü erkunt 80 lik nasıl eşit ler koymasın lar ozaman 80 lik yazısını satarken 80 hp cekişirken 75 hp helal olsun fiyata üstünde 75 yazıyor genede dayan dı

yasin köse link=topic=39338.msg420830#msg420830 date=1309111190' Alıntı:
valla burda erkunt cekmiş diyemem cünkü erkunt 80 lik nasıl eşit ler koymasın lar ozaman 80 lik yazısını satarken 80 hp cekişirken 75 hp helal olsun fiyata üstünde 75 yazıyor genede dayan dı
aly-*-s aly-*-s
üstündeki yazı ile ne alakası varrrrrrrr zuha-*-s zuha-*-s